Як мешканці Горішніх Плавнів зважували власну незалежність

Що для українців означає вільна країна? Що вони готові покласти на ваги незалежності? Жителям міста Горішні Плавні пропонували зважити свою незалежність. 23 серпня у м. Горішні Плавні відбулася ...

- 0-02-04-3eb2b91295f42ec13f532ca9b5409888d68a43b2c9eee8827c5a02ce6c4ba13e_e95d262a
Як мешканці Горішніх Плавнів зважували власну незалежність

Що для українців означає вільна країна? Що вони готові покласти на ваги незалежності? Жителям міста Горішні Плавні пропонували зважити свою незалежність. 

23 серпня у м. Горішні Плавні відбулася Всеукраїнська акція «Зваж свою незалежність», присвячена до Дня народження сучасної України. У переддень головного свята країни активісти Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» ВГО Institute Respublica / Інститут “Республіка” нагадали громадянам про цінність незалежності та їхньої активної участі в побудові добробуту своєї громади та країни в цілому.

- IMG_20180826_162919_155

Головні питання, які волонтери ставили містянам під час проведення акції були наступні: «Що для вас незалежність?», «Що є основним критерієм незалежності?», «Назвіть ключові поняття, на яких, за вашою думкою, будується незалежність держави?». Горішньоплавняни та гості міста з охотою відповідали на ці питання та розмірковували над своїми цінностями.

- IMG_20180826_163004_869

Під час спілкування учасники акції – діти та дорослі – відповідали, здебільшого, однаково. На думку громадян, незалежність – це:
коли немає перешкоди думці свого народу;
- впевненість у кожному дні;
- мир та спокій;
- свобода впевненість в кожному дні;
- свобода та любов у мирі;
- незалежність від інших держав;
- воля народу;
- боротьба за щастя;
- свобода.
А на думку п’ятирічного Кирила, незалежність – це чистота довкілля.

- IMG_20180826_162927_072

Окрім «зважування» своєї незалежності та незалежності країни, учасники акції робили черговий крок на шляху до підвищення якості життя у місті – громадяни підписували колективне звернення до місцевої влади задля приведення до чинних законодавчих норм майданчиків для вигулу собак.

IMG_20180826_162937_049

Акція «Зваж свою незалежність» у Горішніх Плавнях пройшла дуже позитивно й дала змогу громадянам не тільки поміркувати над важливими питаннями, а й подарувала гарний настрій до прийдешнього свята. Адже маленьким українцями активісти дарували повітряні кульки, а дорослих тепло вітали з Днем Державного Прапора України та прийдешнім святом Дня Незалежності України.

- IMG_20180826_162916_697

Примітка. Акція відбулася у 28 містах в межах проекту «Активна Громада: право вибору», що впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (National Democratic Institute – NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine – USAID Україна).

#АктивнаГромадаГорішніхПлавнів
#АктивнаГромадаПравоВибору
#АктивнаГромада #ІнститутРеспубліка
#ЗважСвоюНезалежність_ГорішніПлавні
#NDI #USAID


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Як протистояти пропаганді і дбати про медіагігієну: в Краматорську відкрили «Пропагандаріум»

Громади Харківщини отримали гранти на розвиток первинної медицини - список переможців

Медіа-гігієна та критичне мислення: в Рівному обговорювали, як протидіяти російській пропаганді

У Богуславі відзначили 140-ву річницю з Дня народження Симона Петлюри

Спільна заява представників громадянського суспільства та громадських організацій щодо перших політичних кроків Президента України Володимира Зеленського

Татарбунарський районний суд Одеської області підвищує довіру серед молоді