Як контролювати доброчесність суддів дізнавалися на Чернігівщині

26-27 липня 2018 року, громадські активісти, юристи, правозахисники та журналісти під час тренінгу в Чернігові навчалися контролювати доброчесність діючих суддів та кандидатів на ці посади.Метою ...

Додано:
Viktor Tarasov

Chernihiv.Judges.Control_1
Як контролювати доброчесність суддів дізнавалися на Чернігівщині

26-27 липня 2018 року, громадські активісти, юристи, правозахисники та журналісти під час тренінгу в Чернігові навчалися контролювати доброчесність діючих суддів та кандидатів на ці посади.

Метою заходу стало підвищення спроможності громадських активістів Чернігівської області та сусідніх регіонів щодо інструментів участі громадськості в процесі перевірки доброчесності представників суддівського корпусу.

Тренери заходу – директор ГО “Бюро правничих комунікацій”, член Громадської ради доброчесності Роман Сухоставець та менеджер зі зв’язків з громадськістю ГО “Бюро правничих комунікацій” Наталія Лебідь обговорили з присутніми поняття “доброчесність”, вимоги до етичної поведінки та способу життя суддів, роль та участь держави й громадськості в контролі доброчесності представників суддівської системи, міжнародні принципи поведінки суддів, механізми притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності, тощо.

Chernihiv.Judges.Control_2

В рамках практичних прикладів, за допомогою відкритих даних учасники навчилися аналізувати досьє та декларації , а також практикувалися в роботі з державними реєстрами та недержавними проектами щодо контролю доброчесності суддів та кандидатів на ці посади.

Захід організований Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги, Бюро правничих комунікацій та Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

На Кіровоградщині стартувала навчальна поїздка для представників громад Миколаївщини та Херсонщини

У Києві відбувся перший EuroSummit громадських організацій

Нові можливості проєкту центру АХАЛАР з посилення ментального здоров'я для лідерів НДО та "хелперів"

10 років триденної війни, яка триває три сторіччя: Концепція 21 Docudays UA

Стартувала програма підтримки «Моніторинг і оцінювання Стратегії розвитку громади та плану заходів з її реалізації»

Громади Львівщини ділилися досвідом розвитку сільських територій