“Я сильна. Я можу”: Підтримка та мотивація для жінок у складних життєвих ситуаціях

27 травня відбулась інтерактивна онлайн-лекція під назвою "Я сильна. Я можу" для жінок-ВПО з міст Черкаси, Канів та Умань. Лекція була проведена фахівцями громадської організації «Правозахисний центр ...

Додано:
liga4

онлайн офіс вебінар тренінг жінка
“Я сильна. Я можу”: Підтримка та мотивація для жінок у складних життєвих ситуаціях

27 травня відбулась інтерактивна онлайн-лекція під назвою “Я сильна. Я можу” для жінок-ВПО з міст Черкаси, Канів та Умань. Лекція була проведена фахівцями громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» спрямована на підтримку та мотивацію жінок у складних життєвих ситуаціях.

Лекція поєднала в собі знання з позитивної психотерапії, кпд, арт-терапії, та психоаналізу. Онлайн-лекція під назвою “Я сильна. Я можу” мала інтерактивний характер та складена з теоретичної та практичної частин. 

Знімок екрана 2023-06-14 о 12.48.23

Під час цієї інтерактивної онлайн-лекції учасниці мали можливість почути натхненні історії успіху визначних жінок, які досягли великих досягнень незважаючи на життєві труднощі. Лекція надала важливі знання та інструменти, які допомагають жінкам побороти перешкоди, впевнено рухатися вперед та досягати своїх цілей.

За допомогою спеціально створених онлайн-інструментів, жінки-ВПО змогли активно взаємодіяти зі спікерами, ставити запитання та ділитися своїми думками та досвідом.

“Ця подія надихнула нас і допомогла побачити, що ми не самі, і ми можемо зробити багато, незважаючи на будь-які перешкоди”, – сказала одна з учасниць. 

За допомогою цієї лекції жінкам-ВПО надано підтримку й необхідні навички та ресурси, щоб вони могли зробити вплив на своє життя та оточуючий світ. Надано жінкам можливості розвиватися, знаходити свій потенціал та ставати незалежними лідерами у своїх громадах. У результаті учасниці отримали якісні знання та інструменти самодопомоги, що допомагають їм “зберегти себе” під час війни.

 

Для жінок-ВПО з Луганської, Донецької, Запорізької областей здійснюється  консультаційний супровід експертів ГО. Консультації можливі онлайн за попереднім записом по Skype, Zoom, Viber, за телефоном гарячої лінії та під час особистого звернення до офісу організації, контакти організації:

 

Діяльність здійснюється за підтримки Black Sea Trust for Regional Cooperation – a Project of the German Marshall Fund of the United States. 


 

Останні публікації цього розділу:

ЮрШтаб запустив онлайн-платформу для отримання безкоштовної юридичної допомоги

На Харківщині оцінили збитки через втрати ґрунтів внаслідок війни

Триває набір на безкоштовні онлайн-групи підтримки

В Україні запустили безкоштовний онлайн-курс із фінансової грамотності

Перший ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 відбувся в Івано-Франківську

Спілка 33 організацій презентувала Дорожню карту забезпечення прав дитини