Визначили учасників проекту “Школа молодіжних лідерів громад”

Громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” спільно з Міністерством молоді та спорту України за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” реалізовують проект з підготовки фахівців ...

30706257_416839228762186_2283551803841968888_n
Визначили учасників проекту “Школа молодіжних лідерів громад”

Громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” спільно з Міністерством молоді та спорту України за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” реалізовують проект з підготовки фахівців у галузі молодіжної політики “Школа молодіжних лідерів громад”.

На конкурсний відбір подалось 57 претендентів з усіх областей України, які працюють з молоддю у своїх громадах як громадські активісти або як працівники органів місцевого самоврядування.

             Після проведення відбору конкурсна комісія обрала наступних переможців:

  1. Васильєва Оксана, Нововодолазька ОТГ, Харківська область;
  2. Федорчук Зорина, Новоукраїнська ОТГ, Кіровоградська область;
  3. Гоцуляк Тетяна, Новоушицька селищна ОТГ, Хмельницька область;
  4. Руднік Галина, Смизька ОТГ, Рівненська область;
  5. Каплун Ольга, Байковецька ОТГ, Тернопільська область;
  6. Калініченко Анастасія, Недогарківська ОТГ, Полтавська область;
  7. Нехайчук Поліна, Пришибська ОТГ, Полтавська область;
  8. Боровик Катерина, Кам’янська ОТГ, Черкаська область;
  9. Лебедь Ярослава, Устилузька ОТГ, Волинська область;
  10. Ольга Поплавська,  Лиманська ОТГ, Донецька область;
  11. Козачук Владислав, Литовезька ОТГ, Волинська область;
  12. Кульпа Віталій, Витвицька ОТГ, Івано-Франківська область;
  13. Дударчук Юрій, Шацька ОТГ, Волинська область;
  14. Купельський Леонід, Лісовогринівецька ОТГ, Хмельницька область;
  15. Безверхий Максим, Роганська ОТГ, Харківська область;
  16. Моравель Роман, Зборівська ОТГ, Тернопільська область;
  17. Тарасевич Олександр, Кам’яномостівська ОТГ, Миколаївська область;
  18. Топилін Владислав, Бузька ОТГ, Миколаївська область;
  19. Роїк Віктор, Чкаловська ОТГ, Запорізька область;
  20. Гнезділов Сергій, Вилківська ОТГ, Одеська область.

Резервний список:

Левицька Ганна, Сіверська ОТГ, Донецька область;

Гошовська Антоніна, Мельнице-Подільська ОТГ, Тернопільська область;

Степанюк Ярослав, Солобковецька ОТГ, Хмельницька область;

Штиглян Іван, Тлумацька ОТГ, Івано-Франківська область.

 

Протягом трьох сесій учасники отримають комплексні знання як організувати роботу з молоддю у своїй громаді та залучати її до активного громадського життя. Особливістю програми є те, що слухачами є як службовці так і громадські активісти, що дозволить краще розуміти одне одного і в подальшому співпрацювати. Між сесіями слухачі виконуватимуть практичні завдання, що дозволить краще засвоїти теоретичний матеріал” – коментує керівник громадської організації “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” Максим Черкашин.

Фінальними роботами проекту стануть розробка та захист “Стратегій розвитку молоді громади”.

Учасникам, які успішно здадуть іспити та захистять випускну роботу, будуть вручені сертифікати.

Перша сесія відбудеться у м. Тернополі 25-29 березня.

Організатори щиро вітають переможців!


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

Миколаїв став 14 містом України, де впроваджується Система відкритих шкільних бюджетів

Все більше дніпрян дізнається про публічні консультації

У Києві показали, як могли виглядати профілі у Фейсбуку Мазепи, Петлюри та Бандери

Рекордна кількість українців вважають, що країна рухається у правильному напрямку – соцопитування

Представник Генерального консульства Німеччини в Україні відкриє виставку фоторобіт торецької молоді

Марш за тварин-2019 пройде одночасно у 24 містах України