Визначення стратегічних напрямків організації для подальшого розвитку та покращення послуг

4 листопада громадською організацією «Агенція демократичного розвитку Донбасу» було проведено освітній онлайн захід - сесія з розробки стратегічного плану. Сесію проведено в рамках проєкту ...

Додано:
agencydonetsk08

тренінг менеджер телефон
Визначення стратегічних напрямків організації для подальшого розвитку та покращення послуг

4 листопада громадською організацією «Агенція демократичного розвитку Донбасу» було проведено освітній онлайн захід – сесія з розробки стратегічного плану. Сесію проведено в рамках проєкту «Ініціатива зі сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю в місцевих громадах Дніпропетровської та Запорізької областей» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Знімок екрана 2023-11-04 о 09.16.42

Учасники заходу взяли участь у конструктивних дискусіях, спрямованих на ідентифікацію викликів та можливостей перед організацією у контексті динамічних умов сучасного суспільства. Визначили стратегічні напрямки, які дозволять “Агенції демократичного розвитку Донбасу” ефективно реагувати на потреби громади та підвищувати якість своїх послуг.

Серед ключових стратегічних напрямків можна виділити:

  • Зміцнення участі громади: Розвиток ініціатив, які сприяють активній участі громади в прийнятті рішень та формуванні стратегії в умовах війни.
  • Розширення соціальних ініціатив для людей з інвалідністю: Зосередження зусиль на розробці та реалізації соціальних ініціатив, спрямованих на підвищення якості життя населення, економічний розвиток та захист прав людей з інвалідінстю.
  • Використання інноваційних технологій у доступі до правосуддя та соціальних послугах: Впровадження сучасних технологічних рішень для підвищення ефективності та досягнення стратегічних цілей.
  • Партнерство та співпраця: Розширення мережі партнерів та співпраця з іншими громадськими та бізнес-структурами для спільного вирішення викликів в умовах війни, залучення органів влади.

«Наша організація прагне створити інноваційні та відповідальні рішення, щоб забезпечити економічний розвиток та захист прав людей з інвалідінстю, особливо ВПО. Віримо, що лише спільними зусиллями та партнерством ми зможемо досягти значущих результатів», – керівник проєкту Коваленко Сергій. 

 

«Ініціатива зі сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю в місцевих громадах Дніпропетровської та Запорізької областей» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

У Підволочиській громаді відкрили молодіжний простір «Знайди себе»

Програма USAID DOBRE закупила для П’ядицької громади агро обладнання вартістю понад 1,2 мільйон

Безкоштовні онлайн-консультації від психологів та психіатрів для мешканців України

Понад 80 громад та ОВА пройдуть навчання з комунікацій за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

На Рівненщині проводять дослідження щодо булінгу дітей ВПО у школах

Вакансії тижня. Що є нового для громадських активістів та активісток?