Вистава «Сім» жіночих історій у Вінниці. Аншлаг

29 грудня у Вінницькому Академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбувся показ вистави «Сім» жіночих історій (Seven), унікальної документальної п’єси, що складається з інтерв’ю ...

DSC_1883
Вистава «Сім» жіночих історій у Вінниці. Аншлаг

29 грудня у Вінницькому Академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбувся показ вистави «Сім» жіночих історій (Seven), унікальної документальної п’єси, що складається з інтерв’ю семи активісток, що борються за права жінок по всьому світу.

Саме їх історії життя та боротьби стали джерелом натхнення: Фаріда Азізі (Афганістан), Інес Маккормак (Північна Ірландія), Марина Пісклакова-Паркер (Росія), Анабелла Де Леон (Гватемала), Мухтар Май (Пакистан), Му Сокуа (Камбоджа) та Хафсат Абіола (Нігерія).

«Сім» є потужним проявом боротьби за демократію та права людини. 7 жіночих історій розповідають про боротьбу з дискримінацією, домашнім насильством, сексуальними знущаннями та порушенням прав жінок, як у власному житті, так і в суспільстві в цілому. П’єса мандрувала світом, була показана понад 150 разів у 35 країнах. Формат п’єси – це сценічні читання, які виконуються видатними людьми країни або місцевості, яка приймає «Сім».

Зокрема читання 7 відбулися в Європарламенті у Брюсселі, на базі НАТО (у виконанні генералів командування НАТО), а також у Нью-Йорку за участі оскароносної акторки Меріл Стріп, яка прочитала роль Інес Маккормак. 25 листопада читання відбулося у Верховній Раді України.

У Вінниці читали:
Mухтар Май, Пакистан; Клавдія Барил – народна артистка України, актриса Вінницького обласного музично-драматичного театру ім. М.Садовського.
Інес Маккормак, Північна Ірландія; Тетяна Скомаровська – журналістка Радіо «Хвиля» Вінницької обласної телерадіокомпанії.
Mу Сокуа, Камбоджа; Зоя Тищенко – Заслужений журналіст України, завідувачка редакції культурних, мистецьких і розважальних програм Вінницького обласного радіо.
Анабелла де Леон, Ґватемала; Олег Сімко – оглядач телебачення ВОДТРК «ВІНТЕРА».
Mарина Пісклакова-Паркер, Росія; Наталія Паламарчук – практичний психолог, викладач.
Фаріда Азізі, Афганістан; Ірина Власюк – керівник культурно-мистецького центру.
Хафсат Абіола, Нігерія; Cвітлана Фицайло – театрознавиця.
Від автора – Ніна Шевчук – заступник директора з гуманітарної освіти та виховання Вінницького технічного коледжу.

Режисерка – пані Клавдія Барил – Народна артистка України.

Показ вистави «Сім» в Україні став можливий завдяки компанії «Hedda Produktion AB», Vital Voices Global Partnership, Шведському Інституту, Посольству Швеції в Україні, Міжнародному благодійному фонду «Український жіночий фонд».

Постановка вистави здійснюється повністю на волонтерських засадах, опікуються постановкою громадські активістки та громадські організації.
Особлива вдячність за підтримку та партнерство Вінницькому Академічному музично-драматичному театру ім. М. Садовського.

12400484_156026528097440_7118880909568811307_n DSC_1828 - копия DSC_1757 - Є®ЇЁп DSC_1883


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

40 українців виграли стипендії Програми ЄС Erasmus+ на навчання в магістратурі в університетах Європи

Відбулася віртуальну дискусія про попередні результати дослідження щодо навчальних потреб жінок

Курс на інклюзивний бізнес. Ідеї учасників програми «Соціальне підприємництво: інклюзія»

В Усть-Путильській ОТГ піклувальна рада долучається до розробки концепції дистанційного навчання

Центр освіти дорослих "Перший" працює задля реалізації принципів соціальної інклюзії

У Слов’янську презентували книгу про “Місто, з якого почалася війна”