Виклики та шляхи до Мішково-Погорілівської ЕКО-громади

Обговорили представники органів місцевого самоврядування, громадськості з експерами коаліції “Громадська префектура” на нараді, що відбулась 14 січня у приміщені сільради.Експертка ФРММ та методистка ...

Додано:
frgn

pexels-olya-kobruseva-7247399
Виклики та шляхи до Мішково-Погорілівської ЕКО-громади

Обговорили представники органів місцевого самоврядування, громадськості з експерами коаліції “Громадська префектура” на нараді, що відбулась 14 січня у приміщені сільради.

Експертка ФРММ та методистка коаліції #ГромадськаПрефектура Тетяна Золотухіна так прокоментувала презентований  Пакет документів -  результати громадської експертизи Стратегії територіальної громади до 2027 р.

EU4USociety_social_medias-копия-4-768x768

«..У Стратегії  ОТГ бракує завдань, заходів та проектних ідей щодо вирішення екологічних питань, що важливі для формування спроможної громади, у якій комфортно та безпечно ії мешканцям та створені умови для ії сталого розвитку.

Такими питаннями є забезпечення водою потенційних інвесторів, захист біорізномаття  та формування системи погодження із твердими побутовими відходами.

Рекомендуємо голові своїм розпорядженням створити Мішково-Погорілівську Стратегічну раду, що організує ЕКО модернізацію за участю житетів усіх сіл громади».

Сільський голова Андрій Ботанін погодився з доцільністю створення Стратегічної ради,  зазначив нагальність партнерства з коаліцією для формування спроможної, комфортної і безпечної для мешканців та привабливої для інвесторів місцевої громади. 

Нагадаємо, що проєкт стартував в рамках Меморандуму про партнерство та співпрацю для стратегічного розвитку туризму та екології у громаді. 

З питань участі у проєкті звертайтеся на E-mail: [email protected] або за телефоном +38 (0512) 47-38-79.

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Діяльність відбувається за підтримки проєкту «Дієва стратегія для чистої і гармонійної Мішково-Погорілівської ЕКО- громади», що реалізуються ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.

EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

Партнерами проєкту є: Мішково-Погорілівська сільрада; ГО «Наш дім Мішково — Погорілівська ОТГ», ОСН «Перлина гаю» (м. Вознесенськ), МБО «Екологія-Право-Людина» (м. Львів), ТРК НІС-ТВ, https://inshe.tv/, газета «Вечерний Николаев» https://vn.mk.ua/.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Допомога по безробіттю. Особливості надання в період воєнного стану

Уряд забезпечив можливість поширити додаткові виплати від міжнародних організацій на мешканців територій, які окуповані, деокуповані або знаходяться в зоні активних бойових дій

У Музеї жіночої та гендерної історії проходить проєкт "ЇЇсторія війни": розкажіть про свій досвід

Українська культура в умовах російської збройної агресії - результати опитування від Українського культурного фонду

72 добрі справи за місяць: стартував онлайн-марафон ДоброДвіж

До уваги ОГС! 31 травня - останній день дії електронних цифрових підписів!