Виклики та рецепти розвитку Ташинського округу у Березанськії громаді

Обговорили 26 представників громадськості, освітян, закладів культури та посадовці старостату на фокус-групі, що відбулась 24 лютого за першими результатами громадської експертизи стратегічної ...

Додано:
frgn

тренінги навчання команда
Виклики та рецепти розвитку Ташинського округу у Березанськії громаді

Обговорили 26 представників громадськості, освітян, закладів культури та посадовці старостату на фокус-групі, що відбулась 24 лютого за першими результатами громадської експертизи стратегічної екологічної оцінки Стратегії розвитку Березанської ОТГ на період 2020-2024 роки (далі СЕО).

На думку учасників, болючими еко-проблемами округу є наповнення Тилигульського лиману, якість питної води, відсутність системи роздільного збору твердих побутових відходів та бракон’єрство, що загрожує червонокнижним птахам.

Відкривачі захід, представник селищної ради Дмиро Делюк зазначив важливість думок  приєднаних сільрад для ЕКО-модернізації Стратегії оновленої селищної громади та запросив висловити свої думки як на фокус-групі, так і заповнивши анкети для підприємців та мешканців.

Директор ФРММ і координатор коаліції #ГромадськаПрефектура Михайло Золотухін так презентував перші результати та проект аналітичної записки СЕО. «…У Стратегії ОТГ бракує завдань, заходів та проектних ідей щодо вирішення екологічних питань. Такими питаннями є відновлення бірозноматтія; забезпечення водою та долання стихійних звалищ». Проект аналітичної записки СЕО.

Відбулось бурхливе обговорення нагальних завдань, які потрібно враховувати у програмно-планових документах громади. Так виконкому запропонували вирішити  пакет застарілих проблему колишньої сільської ради. Нагальними завданнями є як забезпечення водою так і якість місцевих доріг.

Нагадуємо, що лютневу серію фокус-груп в усіх округах громади ініціювала робоча група селищного голови за першими результатами громадської експертизи.

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Серія фокус-груп СЕО у всіх старостинських округах Березанської громади відбувається за підтримки проекту «Дієва стратегія для гармонійної Березанської ЕКО-громади», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.

EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

Проект реалізується ФРММ спільно з Березанською селищною радою, ГО «ЕкоБерезань» та ВГО «Національний екологічний центр України», з КУ РЛП «ТИЛІГУЛЬСЬКИЙ» в рамках діяльності коаліції #ГромадськаПрефектура у складі Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії.


 

Останні публікації цього розділу:

Мінветеранів винесло на обговорення проєкт постанови про створення Українського ветеранського фонду

У Слов’янську проведено тренінг «Діти і війна. Навчання технік зцілення»

Подкаст "Ваше право" від Харківської асоціації незрячих юристів

Депутатський прийом: як львів’янам знайти приймальні своїх обранців

Дніпропетровщина активно створює дієву регіональну команду

Добірка безкоштовних інформаційних ресурсів для публічних службовців