Виклики для активістів в сучасному Криму

26 жовтня в Криму пройшов семінар для кримських незалежних активістів і блогерів «Виклики, що стоять перед активістами і блогерами в сучасному Криму». У заході взяли участь два десятка кримських ...

Додано:
Vitalii Khomutov

семинар
Виклики для активістів в сучасному Криму

26 жовтня в Криму пройшов семінар для кримських незалежних активістів і блогерів «Виклики, що стоять перед активістами і блогерами в сучасному Криму». У заході взяли участь два десятка кримських незалежних громадських діячів, активістів, громадянських журналістів і блогерів.

Захід мав практичну спрямованість. Учасники розповіли про свій досвід (як активістів і блогерів) – як вони опиналися в складних ситуаціях в Криму і як вони вирішували ці проблеми. В рамках заходу спільними зусиллями провели узагальнення викликів для активістів і блогерів в Криму.

Головною проблемою позначили обмеження свободи слова, боротьбу з інакомисленням і як результат –  тиск на незалежних активістів і блогерів. Тому обговорили актуальні питання безпеки для активістів і блогерів в Криму. Відпрацювали рекомендації для активістів і блогерів – як бути ефективним і мінімізувати ризики своєї діяльності. Обговорили актуальні теми для актвістів і блогерів в Криму.

Також вивчили основи журналістських розслідувань.

В рамках заходу віталося  неформальне обговорення та спілкування, формування зв’язків між учасниками заходу. Учасники семінару відзначили, що в Криму дуже мало проводиться семінарів для незалежних активістів. Організатор семінару громадський рух “Вільний Крим” отримав запит від аудиторії – продовжити проведення навчальних семінарів і тренінгів для представників кримського громадянського суспільства.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Підлітки з різних регіонів отримали поради від топів, як розвивати кар’єру в Україні

У Полтаві презентували програмний комплекс «е-Poltava» для швидкої взаємодії містян із владою

Інтерактивні бюджети шкіл – невід’ємний елемент освітньої реформи та децентралізації

«Бібліотеки у досягненні Цілей сталого розвитку» - на ВУМ online стартував новий курс

«Українські шерифи» та «Шерифи для нових громад» були представлені модераторам кіноклубів Docudays UA

Роз’яснення КЖЕ щодо етичної поведінки журналіста в процесі проведення інтерв’ю з людьми, які пережили травму