Вибиті вікна та пошкоджена покрівля через ворожі обстріли. Як відновити пошкоджене житло?

До Хабу кризової допомоги «Поруч» у м. Снігурівка Миколаївської області, який створено ГО "Спілка захисту громадянських свобод", звернулась місцева жителька Тетяна з питанням: «До кого можна ...

Додано:
cpilkasahystygromad

IMAGE 2023-05-26 12:41:05
Вибиті вікна та пошкоджена покрівля через ворожі обстріли. Як відновити пошкоджене житло?

До Хабу кризової допомоги «Поруч» у м. Снігурівка Миколаївської області, який створено ГО “Спілка захисту громадянських свобод”, звернулась місцева жителька Тетяна з питанням: «До кого можна звернутися, якщо будинок постраждав від обстрілів окупантів, і як наслідок –  вилетіли вікна та розбито шифер?». Жінка раніше вже зверталася за допомогою до місцевої влади, а також до Товариства Червоного Хреста України, збитки її будинку оцінили в межах 70-80%.

Щоб допомогти Тетяні була проведена пошукова робота щодо волонтерських організацій і фондів, які займаються вирішенням питань з постраждалим житлом в Миколаївській області. 

Під час пошуків було знайдено інформацію, що наразі відкрито прийом заявок для участі у проєкті Карітас України за підтримки УВКБ ООН “Ремонти домогосподарств в Дніпропетровській, Херсонській, Миколаївській, Запорізькій і Житомирській областях”. Проєкт забезпечить малий/середній ремонт житла для домогосподарств у окремих громадах областей, що постраждали від російської агресії, якщо житло було пошкоджено, але фактично ціле та придатне для проживання. Під малим/середнім ремонтом розуміються незначні пошкодження житла, до яких, зокрема, входять відновлення розбитих вікон.

Фахівцем Хабу кризової допомоги Тетяні було надано консультацію стосовно необхідних дій для отримання допомоги, а саме роз’яснено, що потрібно заповнити анкету на надання допомоги для розгляду її заяви та оцінки ситуації. Разом із працівником Хабу Тетяна заповнила анкету, і наразі чекає на телефонний дзвінок співробітника Карітас, щоб домовитися про відвідування й встановити процес подальшої співпраці, якщо житло Тетяни підлягаєте до участі у проєкті. 

На базі Хабу в м. Снігурівка місцеві мешканці зможуть:

1.Отримати консультації щодо місцевих адміністративних послуг.

2.Залишити запит про наявні соціальні проблеми, які будуть переадресовані спеціалістам хабу або місцевій владі 

3.Записатися на прийом до юриста 

4.Записатися на прийом до психолога 

Адреса хабу –  вул. Центральна, 140 (Снігурівська центральна районна бібліотека). 

За детальною інформацією звертайтесь за номером телефону +380994032944 або відправляйте лист на пошту [email protected]  

Ця діяльність проводиться Громадською організацією “Спілка захисту громадянських свобод”  за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст публікації не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.

 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Об’єднання зусиль щодо успішної інтеграції людей, які знайшли прихисток у Хмельницькій громаді

Оплачуване стажування для українців в Австрії: деталі нової ініціативи

Освіта — наша суперсила: ключові тези освітнього форуму «Сьогодні заради майбутнього. Освіта у воєнний і післявоєнний час»

В Миколаєві зняли фільм про місто теплого каменю, в якому застигло море

Неля Лавріненко: «Ідея створення арт кімнат для дітей у мене виникла під час активних боїв за Чернігів»

Шацькі посадовці покращували навички з залучення жителів до участі в прийнятті рішень у громаді