Виборчий кодекс у смартфоні. ОПОРА розробила мобільний додаток «Вибори 2020»

Громадянська мережа ОПОРА розробила мобільний додаток для Android «Вибори 2020» - тепер моніторити вибори буде зручніше, швидше та ефективніше. Окрім того, додаток пропонує верифікатор протоколу  ...

5f9027988f3e6673521661
Виборчий кодекс у смартфоні. ОПОРА розробила мобільний додаток «Вибори 2020»

Громадянська мережа ОПОРА розробила мобільний додаток для Android «Вибори 2020» – тепер моніторити вибори буде зручніше, швидше та ефективніше. Окрім того, додаток пропонує верифікатор протоколу  дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців.

Мобільний додаток «Вибори 2020» містить:

  • актуальну офлайн-версію Виборчого кодексу України (всі 4 книги);
  • повнотекстовий пошук;
  • обрані статті зі швидким доступом до них;
  • верифікатор протоколів дільничних виборчих комісій.

Тепер не потрібен доступ до мережі інтернет, аби звіритись із якоюсь нормою виборчого законодавства. Достатньо один раз завантажити додаток, і всі чотири книги Виборчого кодексу будуть у твоїй кишені 24/7, навіть у найвіддаленіших куточках країни, де не ловить жоден мобільний оператор.

dodatok_Vybory2020_2

Функція пошуку в додатку на початку видає найбільш релевантні до запиту результати, що дає можливість швидко знаходити потрібні статті.

Крім того, кожен користувач самостійно обирає та додає статті Виборчого кодексу, якими найчастіше користується, до переліку обраних, тож матиме швидкий доступ до них.

Завдяки верифікатору протоколу можна здійснити логічну перевірку даних, які внесені до протоколу дільничних виборчих комісій (ДВК) про підрахунок голосів виборців, на відповідність нормам виборчого законодавства, а також  автоматично порахувати результати та виявити всі  неточності.

Додаток «Вибори 2020» стане у нагоді офіційним спостерігачам, журналістам, членам виборчих комісій, кандидатам та їх довіреним особам, представникам партій, а також кожному небайдужому виборцю.

Бонус нового додатку – чорна тема, яка суттєво збереже акумулятор мобільного пристрою  у виборчу ніч.

Завантажуйте мобільний додаток «Вибори 2020» через онлайн-мережу додатків «Google Play Store» у вашому пристрої або на сайті.

 

Джерело: ОПОРА.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

«Дніпро не болото», або дискусія після «фільму «зонґ»

19 порушень свободи слова зафіксовано в Україні в листопаді – Барометр ІМІ

Навіщо нам бюджетні слухання?

Лестер Соломон, Кен Філіпс, Ярослав Грицак – хто ще зі спікерів на Форумі?

У Баранівці запрацювала сонячна електростанція 10 кВт та центр енергоефективності

Юрист правової допомоги допоміг клієнту скасувати рішення про накладення штрафних санкцій