Всеукраїнська акція “Полюби депутата свого міста” у Южному

За що южненці люблять своїх депутатівДо дня закоханих Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” від Інституту “Республіка” пропонувала громадянам полюбити депутатів місцевої ради.14 лютого  ...

Додано:
andronko25

IMG_20190214_112617
Всеукраїнська акція “Полюби депутата свого міста” у Южному

За що южненці люблять своїх депутатів

До дня закоханих Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” від Інституту “Республіка” пропонувала громадянам полюбити депутатів місцевої ради.

14 лютого  представники ВІ «Активна Громада» у м. Южному  долучилися до Всеукраїнської акції «Полюби депутата свого міста». Даний захід націлений на налагодження діалогу між громадянами й депутатами місцевих рад.

«Варто зазначити, що депутат місцевої ради працює на громадських засадах і часто не може знати про всі проблеми в мікрорайоні чи місті. Тому важливо  пояснювати людям чому важливо знати свого депутата, звертатися до нього для вирішення наболілих проблем місцевого рівня, або ж пропонувати ідеї для покращення життя у місті. Громадяни, у свою чергу, також мають долучатись до змін на краще, пропонувати свою допомогу та підтримку у вирішенні того чи іншого питання, бути ініціативними та небайдужими» – зазначив Андрій Коновалов, регіональний координатор ВІ «Активна Громада» у м. Южному.

У ході акції активісти пропонували южненцям написати за що вони люблять своїх депутатів, а також за що б любили їх ще дужче. Щодо першого пункту, то тут мешканці міста були вдячні своїм обранцям за чисте та комфортне місто, за те, що доволі якісно виконують свої обов`язки. Охочих написати за що вони люблять депутатів свого міста зараз  було значно менше, ніж тих, хто висловив бажання написати за що вони любили б своїх обранців у майбутньому. До вашої уваги деякі роздуми та побажання від южненців:

 «Чтобы депутаты были ближе к народу, осуществляли запросы и пожелания людей, почаще собирались с избирателями, влияли на улучшения жизненного уровня» – Валентина, мешканка Южного

 «Любили бы за исполнения обещаний, за честность, побольше дел, поменьше слов, чтобы депутаты багатели не за чет страны и людей, а вместе с ними» – Надія, мешканка міста

«Чтобы депутаты думали о людях не только во время выборов, чтобы было меньше политической рекламы, агитации перед выборами, а побольше полезных дел для улучшения качества жизни людей» – Оксана, южненка

Під час заходу представники ВІ «Активна Громада» інформували громадян про сайт Южненської міської ради та деякі корисні сервіси, де можна знайти чимало важливої інформації, у тому числі і про депутатів Южненської міської ради (звітні форми, декларації тощо). Тим, хто не знав свого депутата, активісти пропонували ознайомитись із списком місцевих обранців та дізнатись який округ представляє той чи інший депутат, а також розповідали про місцезнаходження офісів місцевих партійних осередків. До того у ході акції мешканці міста мали змогу написати звернення, доручення, або ж  пропозицію щодо покращення життя у місті.

Примітка.  Акція, організована громадською організацією “ВГО “Інститут “Республіка”, проводиться з інформаційно-просвітницькою метою. Ми аполітичні, і не підтримуємо політичні сили чи кандидатів. Термін “полюбити” вживається в контексті – стежити за діяльністю депутатів, контролювати їх дії, більше звертатися до обранців і допомагати у вирішенні важливих для міста питань.

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Громадський активізм та ставлення до реформ: суспільна думка в Україні

Гарантії для жінок, які мають дітей, в сфері трудових правовідносин

Опитування щодо забезпечення охорони громадського порядку у громаді

В Україні відкрито перший навчальний онлайн-спецпроект «Угода про асоціацію Україна-ЄС»

Стартує проект щодо захисту активістів

«Муніципальна няня»: про компенсацію, деталі та умови