Все про краудфандинг: другий сезон #STALI 2.0

Після суперуспішного першого сезону інкубаційної програми з краудфандингу та самозарадності для прокачки соціальних підприємців та громадських діячів #STALI, першого березня розпочався другий сезон  ...

Кавер розсилка_воркшопи
Все про краудфандинг: другий сезон #STALI 2.0

Після суперуспішного першого сезону інкубаційної програми з краудфандингу та самозарадності для прокачки соціальних підприємців та громадських діячів #STALI, першого березня розпочався другий сезон  — #STALI 2.0!

Краудфандинг — це мистецтво об’єднати людей навколо важливої ідеї і мотивувати їх долучитися фінансово до її втілення. Наша мета — навчити ще більше активних українців пітчити круті проєкти на широкий загал, щоб отримати  підтримку спільноти та втілити мрію.

Перший етап програми відкритий для всіх охочих — це онлайн-воркшопи про внутрішню кухню краудфандингу. Далі 15 команд, що пройдуть відбір із власними кампаніями, зануряться у двомісячний краш-курс. Протягом навчання учасники співпрацюватимуть, навчатимуть інших мистецтву краудфандингу у громадах та навіть записуватимуть подкасти з авторами програми!

Для кого?

  • соціальних підприємців, що мають ідею, покликану вирішити соціальну проблему і шукають інструменти та ресурси
  • громадських діячів, які втілюють соціальні ініціативи та активно взаємодіють з громадським та державним сектором

Як потрапити на програму?

  • Переглянути запис ПЕРШОГО ВОРКШОПУ за лінком на YouTube-каналі  та дізнатися, що ж таке краудфандинг і чи підходить він вам.  
  • До 10 березня зареєструватися на ДРУГИЙ ВОРКШОП, який відбудеться 10.03.2023 о 16:00. На ньому ви дізнаєтеся про нюанси зборів коштів у картки та на спеціальних платформах.
  • Податися на інкубаційну програму, яка проходитиме онлайн та офлайн у травні-липні. Про оголошення набору буде оголошено на ДРУГОМУ ВОРКШОПІ.

20 учасників воркшопів #STALI 2.0 отримують персональні консультації від експертів програми!

Дізнайтеся більше про програму #STALI 2.0 та зареєструйтеся на онлайн-воркшопи можна на сайті https://schoolofme.me/stali 

#STALI 2.0 створюється громадською організацією School of ME за підтримки ІСАР Єднання у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Допомагає в реалізації проєкту Офіс з розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес, який перетворює Україну на країну підприємців. Онлайн-навчання фіналістів під час інкубаційної фази допомагає дігіталізувати український софт  — платформа EducateMe. А про потойбіччя краудфандингу розповідатиме українська платформа — “Моє місто”. 


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Більше 14 тисяч українців протестуються на ВІЛ вдома завдяки проєкту «ТестВдома»

У Києві відкрилася Виставка "Братство. Богоявлення. Собор"

Як визначити вартість гуманітарної допомоги?

Практичні поради для роботодавців при користуванні е-сервісами Пенсійного Фонду України

24 громади стали учасниками Мережі з обміну досвідом у сфері безпеки

U-LEAD започаткувала новий формат комунікацій між НСЗУ та засновниками медзакладів