Все про громадські та благодійні організації: нові гайди юридичних порад від Юридичної клініки для волонтерів

Юридична клініка для волонтерів від Благодійного Фонду «Спілка мертвих юристів» опублікувала  юридичні гайди щодо реєстрації та роботи усіх типів громадських та благодійних організацій.«До нас в ...

IMG_3222
Все про громадські та благодійні організації: нові гайди юридичних порад від Юридичної клініки для волонтерів

Юридична клініка для волонтерів від Благодійного Фонду «Спілка мертвих юристів» опублікувала  юридичні гайди щодо реєстрації та роботи усіх типів громадських та благодійних організацій.

«До нас в Юридичну клініку часто приходили з питанням: я хочу зареєструвати громадську організацію. Ми радили реєструвати благодійну організацію, або ж навпаки. Так і зрозуміли, що потрібно коротко пояснити в окремому гайді, в чому базова відмінність цих організацій», — розповідає генеральна директорка Фонду Надія Денисюк.

IMG_3222

Наступний гайд дає відповіді на організаційні питання роботи: як зареєструвати фонд чи громадську організацію, відкрити рахунки, стати на облік в податковій, найняти бухгалтера чи юриста тощо.

У гайді є шаблони потрібних документів та детальні покрокові інструкції щодо реєстрації, податкової, внесення змін в статути та роботи з командою.

Ознайомитися з гайдом про особливості роботи громадських організацій можна тут.

Гайд про відмінності між громадських та благодійних організацій доступний за посиланням.

У разі виникнення додаткових запитань або можна звернутися до Юридичної клініки:

  • заповнивши форму для отримання консультації;
  • написавши на електронну пошту [email protected]
  • або сторінки Клініки у соціальних мережах в Facebook та Instagram.

Нагадаємо, що Юридична клініка Благодійного Фонду «Спілка мертвих юристів» надає безкоштовні юридичні консультації для волонтерів, волонтерських ініціатив, благодійних фондів, громадських організацій, що займаються благодійною та волонтерською діяльністю для допомоги ЗСУ та цивільному населенню, яке постраждало внаслідок збройної агресії російської федерації.

Теми консультацій — питання, повʼязані з волонтерською та благодійною діяльністю. Наприклад, як саме потрібно оформити певні процеси, підготувати необхідні документи для купівлі, ввозу товарів, внести інформацію до Реєстру волонтерів тощо.

 


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

В Україні запрацюють 15 нових соціальних бізнесів

В Україні розпочинаються вебінари для сімейних лікарів, які працюють з учасниками бойових дій

Як працює рада взаємодії з питань освіти у Горохівській громаді

Для жінок, які постраждали від домашнього насильства, в м. Кривий Ріг організовується навчання за новими спеціальностями

Розпочався проєкт "SOS-Турбота", спрямований на підтримку людей, яким важко подбати про себе самостійно

Удар по економічній спроможності Харківщини ставить критичні вимоги до місцевого бюджетного процесу