ВПО на Одещині можуть отримати безкоштовну психологічну допомогу

Громадською організацією “Херсонський центр прав людини” реалізується ініціатива «Надання психологічної допомоги для ВПО місцевих громад на базі громадського центру сприяння реінтеграції ВПО» в ...

В Одесі працює віртуальний центр сприяння інтеграції ВПО до життя
ВПО на Одещині можуть отримати безкоштовну психологічну допомогу

Громадською організацією “Херсонський центр прав людини” реалізується ініціатива «Надання психологічної допомоги для ВПО місцевих громад на базі громадського центру сприяння реінтеграції ВПО» в містах Одещини.

Діяльність проводиться громадською організацією  “Херсонський центр прав людини” у рамках проекту “Захист прав людини та інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Одеській області.”

З початку повномасштабної війни у громадах Одещини області знайшли прихисток понад 50 тисяч вимушених переселенців. Разом із суттєвим збільшенням кількості населення зросло навантаження на соціальні установи місцевих громад.

Значно змінився психологічний стан ВПО, що приїхали до громад Одещини, кожен обирає свій шлях адаптації до життя в постійному стресі протягом довгого часу. Хтось втратив рідних, хтось тривожиться за своїх в Збройних силах України, а хтось важко переживає розлуку з близькими, що залишились на окупованій території. 

Серед факторів, які впливають на емоційний стан в умовах війни є обмежений доступ до психологічної підтримки для боротьби з депресією, тривожністю та надмірним стресом. Аби допомогти ВПО залишатися в порядку, важливо вже зараз почати піклуватися про психічне здоров’я, тому запрошуємо Вас відвідати консультації психолога нашої громадської організації. 

Консультації можливі як у форматі відео / телефонної розмови, так і (зважаючи на ситуацію) в текстовому листуванні або при офлайн зустрічі. Окрему увагу буде приділено дітям до 18 років, які стали свідками бойових дій та отримали сильну психоемоційну травму. 

Для отримання консультацій зверніться за номером телефону 0 (50) 696 16 80 або напишіть на електронну адресу [email protected]

Програма Підтримка організацій громадянського суспільства в Україні впроваджується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ та міжнародного розвитку Великої Британії Foreign, Commonwealth & Development Office та виконується Crown Agents у партнерстві з International Alert, Optima Group і у співпраці з Crown Agents in Ukraine
Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Доступ до публічної інформації в ОМС: як зробити так, щоб усе запрацювало?

“Варіанти дій”: нова YouTube-програма, присвячена людській історії

Як покращити контент на сайтах та у соцмережах ВЦА Луганщини і Донеччини

«Від нас залежить, якими будуть наші громади». У Луцьку відбувся форум «Рушій невтраченої демократії»

Клуб 2.0 чи творчий простір: створення у громаді Центру культурних послуг

Східний Варіант запустив нову YouTube-програму про міжнародну допомогу