Вперше в Україні державна політика електронного урядування створюється “онлайн”

Державна агенція з питань електронного урядування при Кабінеті Міністрів України та робоча група з урядової політики в е-урядуванні проводять обговорення проекту “Зеленої книги” державної політики в ...

зелена книга
Вперше в Україні державна політика електронного урядування створюється “онлайн”

Державна агенція з питань електронного урядування при Кабінеті Міністрів України та робоча група з урядової політики в е-урядуванні проводять обговорення проекту “Зеленої книги” державної політики в сфері електронного урядування.

Проект документу вже презентовано громацьким експертам та біснесу в Києві, триває презентація в регіонах. В планах громацьких слухань провести презентації в десяти обласних центрах.

Громадська ініціатива “Електронні вибори”, за підтримки Державної агенції з питань електронного урядування, ініціювала он-лайн обговорення тексту “Зеленої книги” для всіх зацікавлених осіб та експертів в галузях електронного документообігу та е-урядування.

Текст проекту книги було розміщено в онлайн системі що дозволяє спільну роботу над книгою, коментування та прийом зауважень.

Всі пропозиції, що були внесені он-лайн будуть враховані робочою групою під час підсумкового засідання.

Пропозиції та зауваження приймаються до 12 грудня 2014 р. включно. Запрошуємо приєднатись до обговорення на сайті www.e-zakon.org

“Зелена книга” – це документ, який використовується урядами європейських країн для декларування та обговорення головних напрямів та змісту державної політики у тій чи інші сфері.

Головною особливістю “Зеленої книги” є те, що цей документ з реалізації державної політики передує розробці конкретних нормативно-правових актів та ухваленню рішень і передбачає попереднє ретельне вивчення та відкрите публічне обговорення ключових проблем в певній сфері державної політики, а також способів їх вирішення.

Конкретні рішення органів влади розробляються та ухвалюються на виконання тієї державної політики, яка викладена у “Білій книзі”, що розробляється за результатами “Зеленої книги”. Таким чином забезпечується цілісність, системність та послідовність у проведенні державної політики, прозорий та відкритий до пропозицій заінтересованих сторін процес її підготовки.

Автор : Ганна Асєєва


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Міжнародна технічна допомога та її облік: зустріч голів громад Донеччини

У Львові відбулась вулична акція «Насильство — не традиція»

«Ба та Ді проти брехні»: медіа ШоТам презентує новий проєкт для старшого покоління

Рік завершується, а робота в третьому секторі ні

Платформа майбутньої професії: В Україні розвиватимуть напрямок профорієнтації підлітків з вразливих категорій населення

Женевська декларація прав дитини 2024