Волинські активісти вдосконалили свої знання з цифрових технологій

«Десять з десяти», «крута можливість отримати цінні знання», «перезавантаження для мізків»  – все це відгуки учасників тренінгу з цифрових технологій та онлайн-інструментів корисних для громадських ...

Титулка
Волинські активісти вдосконалили свої знання з цифрових технологій

«Десять з десяти», «крута можливість отримати цінні знання», «перезавантаження для мізків»  – все це відгуки учасників тренінгу з цифрових технологій та онлайн-інструментів корисних для громадських активістів, що 13 та 14 травня відбувся у Луцьку. Чому вони дали таку оцінку?

«Я дуже хотіла, щоб всі, хто був присутній, навчилися краще користуватися цифровими технологіями і полюбили їх. Це все для ефективності роботи, зручності та оптимізації різних процесів» – розповідає тренерка заходу, членкиня Правління Асоціації молодіжних працівників України Ксенія Ємшина.

Ксенія Ємшина

Основи безпеки в Інтернеті, фішки різних інструментів онлайн-спілкування, планування роботи через цифрові технології, сервіси презентації своїх напрацювань… Інформації дійсно було багато. А щоб присутні сприйняли все це максимально результативно, теоретичний матеріал поєднувався з практичними завданнями. Оскільки було багато нової інформації, учасникам тренінгу не все давалося легко. Одні не знали куди зайти, в інших щось не зразу спрацьовувало. Врешті-решт, труднощі вирішувалося завдяки командній роботі та порадам тренера.  

НЕД_тренінг 2

«Захід був дуже класний! Я дізнався про такі сервіси, про які раніше не чув. Наприклад, мене давно цікавило, як зробити ефективне онлайн-опитування. Під час цього навчання я отримав бажані відповіді», – ділиться враженнями представник ГО «Велика ідея» Сергій Яковлєв.

Сергій

Водночас, покращити знання з цифрових технологій було не єдиним завданням цього навчання. Знайомство та згуртованість навколо спільних завдань – ось, що не менш важливо.

 «Люди, з якими я провела ці два дні, стали рідними і близькими. Ми швидко знайшли спільну мову та легко обмінювалися різними крутими ідеями для громадської активності», – пригадує представниця ГО «МолоДіжка» Ольга Хилько.

Ольга Хилько

До слова, учасниками тренінгу були представники п’яти громадських організацій, ідеї яких реалізовуються в рамках Конкурсу адвокаційних проєктів від Волинського Інституту Права (ВІП) та Національного фонду на підтримку демократії (NED). Всі ці ініціативи направлені на вирішення актуальних місцевих проблем у Володимирській, Нововолинській, Ковельській, Ківерцівській, Торчинській та Колківській громадах.

«Цей конкурс не тільки про підтримку корисних суспільних ідей, а й про підсилення діяльності ГОшок. Переконана, що отримані під час тренінгу знання пригодяться їм на практиці і зроблять їх роботу ефективнішою», – зазначає керівниця Волинського Інституту Права Ірина Гайдучик.

57587030_2419085698325863_7509989237496741888_n

Уже за декілька днів після тренінгу, його учасники розповіли автору цієї публікації, що діляться отриманими знаннями з колегами, які не були на заході. Це – ще одне свідчення того, що навчання відбулося не даремно.

          Довідково: Тренінг відбувся в рамках проєкту «Посилення адвокаційних спроможностей громадського сектору Волині для запровадження сталих демократичних принципів формування та реалізації місцевої політики», що реалізовує Волинський Інститут Права за підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED).


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Редколегія. Офлайн: Медіацентр Україна та Unit.city організували зустріч українських медійників

У Медіацентрі Україна відбулась дискусія на тему «Волонтерство: рух до перемоги»

Самоорганізація ВПО: нові виклики

Експертна допомога громадським об'єднанням, ініціативам та активістам

Як лікують «кришталевих» людей в Україні під час війни

Асоціація благодійників України запускає новий проєкт – Національний рейтинг «Компас благодійності України»