Волонтери запрошують фермерів до співпраці

Громадська організація «Прес-клуб реформ» протягом найближчих шести місяців реалізовуватиме проєкт «Кулінарні корифеї» на підтримку спільноти волонтерів та волонтерок «Годуємо патріотів!».Кошти на ...

280862517_125603203454245_2721916428276719551_n
Волонтери запрошують фермерів до співпраці

Громадська організація «Прес-клуб реформ» протягом найближчих шести місяців реалізовуватиме проєкт «Кулінарні корифеї» на підтримку спільноти волонтерів та волонтерок «Годуємо патріотів!».

Кошти на проєкт отримано у межах Конкурсу грантів для надання підтримки громадам, вразливим групам населення та особам, що потребують допомоги в Україні, що його втілює Програма розвитку ООН за фінансової підтримки Європейського Союзу.

З огляду на грант, спільнота «Годуємо патріотів» шукає для довготривалої співпраці фермерські господарства, виробників та постачальників овочів на Кіровоградщині.

«Ми плануємо щотижня безготівково закуповувати для підготовки сухих супів та борщів свіжу картоплю, капусту, моркву та буряк. Наша мета – налагодити дієві ланцюжки співпраці із місцевими фермерами», – каже координаторка спільноти «Годуємо патріотів!» Олена Коряк.

Бажаючі можуть контактувати саме з нею – за телефоном 063-877-5990 або за електронною поштою [email protected] На фото – один з волонтерів проекту, Ігор Бур’яненко, вантажить картоплю для потреб спільноти.

Матеріал підготовлено командою проєкту  «Кулінарні корифеї», що впроваджується ГО «Прес-клуб реформ» за сприяння ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

У містах Татарбунари та Рені Одеської області скоординували безпекову та гуманітарну роботу

Волонтери передали сучасні моноблоки міському кол-центру у Миколаєві

У Львові створили мурал, присвячений продовольчій безпеці в умовах війни

Народні байрактари, всемогутні волонтери та мільйонні збори: дослідження благодійності у період війни від Zagoriy Foundation

Менторство під час війни: узгодженість мети та шляху

Відбулися семінари «Платформа життєстійкості бізнесу» – вектор розвитку для жіночого підприємництва в умовах війни