Волонтерство людей поважного віку – це круто

8-9-10 квітня 2017 року у м. Вінниця організовано тренінг для активістів громадських організацій, які працюють для людей поважного віку та представників територіальних центрів соціального ...

Додано:
Cergey

IMG_3860
Волонтерство людей поважного віку – це круто

8-9-10 квітня 2017 року у м. Вінниця організовано тренінг для активістів громадських організацій, які працюють для людей поважного віку та представників територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг). З кожного з 6-ти міст ((Вінниця, Дніпро, Луцьк, Одеса, Чернигів, Харків)) навчається команда з 2-х людей (одна з громадської організації та одна з територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Мета проекту: залучення людей поважного віку до активної участі в житті суспільства і ініціювання корисних змін, шляхом консолідації зусиль громадських організацій та територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) . В рамках проекту планується створення в 6 містах України волонтаріатів громадської участі з числа людей поважного віку.

Першим етапом проекту є підготовка та сертифікація тренерів з числа представників громадських організацій та територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

На другому етапі підготовлені тренери в подальшому працюватимуть в своїх містах з людьми поважного віку в тренінгах по волонтерству та громадській участі.

Проект “Новий статус – Нові можливості” реалізується за підтримки німецької неурядової організації «Німецьке об’єднання народних університетів» (DVV International) в Україні.

На фото  – хід тренінгу

 

Автор – Голова правління ГО «Центр Поділля-Соціум» Сергій Проценко

 

 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку