Волонтерські центри Кіровоградщини, Херсонщини, Миколаївщини запрошують до довгострокової співпраці та підписання меморандуму

Волонтерські центри відіграють ключову роль у подоланні викликів, пов'язаних із війною в Україні. Вони надають гуманітарну та емоційну підтримку, організовують роботу для покращення якості життя ...

photo_2023-11-03_10-28-14
Волонтерські центри Кіровоградщини, Херсонщини, Миколаївщини запрошують до довгострокової співпраці та підписання меморандуму

Волонтерські центри відіграють ключову роль у подоланні викликів, пов’язаних із війною в Україні. Вони надають гуманітарну та емоційну підтримку, організовують роботу для покращення якості життя місцевих громад, забезпечують необхідну допомогу під час надзвичайних ситуацій. Зараз, більше ніж коли-небудь, співпраця між волонтерськими центрами є важливою для оптимізації роботи, відновлення життєдіяльності на деокупованих територіях та забезпечення ефективності гуманітарної допомоги.

Кіровоградська обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Асоціація сприяння самоорганізації населення», робота якої спрямована на посилення діяльності волонтерських спільнот, анонсує ініціативу щодо укладання меморандуму про співпрацю з волонтерськими центрами Кіровоградщини, Херсонщини та Миколаївщини.

Метою ініціативи є створення потужної спільноти волонтерів для забезпечення допомоги тим, хто її потребує, а також сприяння міжрегіональному зміцненню співпраці волонтерських організацій.

Укладення меморандуму про співпрацю допоможе:

  • забезпечити швидкий обмін інформацією та ефективну координацію зусиль волонтерських центрів;
    спільно розробляти та впроваджувати проєкти;
    розвивати навички волонтерства та підвищувати обізнаність громадськості щодо питань домедичної, психологічної та гуманітарної допомоги.   

    Із текстом меморандуму можна ознайомитися тут.

КОО ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» запрошує волонтерські центри у вказаних регіонах приєднатися до цієї ініціативи і спільно працювати над посиленням волонтерського руху. Для отримання додаткової інформації та укладання меморандуму про співпрацю звертайтеся до ініціаторів за контактними даними: [email protected]

Підписати меморандум про співпрацю можна за посиланням: https://forms.gle/Rfx9hPnRqJHTUZnL6

Проєкт «Амбасадори відновлення» організовано КОО ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» у межах Програми «Спільнодія», яка виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень і ГО «Разом проти корупції» за фінансової підтримки Європейського Союзу.


Тематика публікації:       

Останні публікації цього розділу:

1 піксель – 1 долар. В Україні створили сайт з інтерактивною мапою для збору коштів на відбудову шкіл

Організація «Право» трансформує гуманітарний хаб у центр громадської активності у Хмільнику

Асоціація “Доступне житло для ВПО” запрошує до вступу ГО та локальних партнерів

Інформаційна онлайн-сесія про стратегії успішної участі у конкурсі «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада»

Студенти трьох областей опановували підприємницькі навички у Львові

4 березня – Всесвітній день проти сексуальної експлуатації