Волонтерські проєкти в с.Кобижчі впроваджує “Добро”

Навесні  2021 р.  члени та партнери благодійного товариства «Добро» (Чернігівська обл.) взяли участь у навчальних заходах у рамках програми інституційного розвитку організацій громадянського ...

laptops
Волонтерські проєкти в с.Кобижчі впроваджує “Добро”

Навесні  2021 р.  члени та партнери благодійного товариства «Добро» (Чернігівська обл.) взяли участь у навчальних заходах у рамках програми інституційного розвитку організацій громадянського суспільства від ІСАР «Єднання». А вже в листопаді 2021 р. наша організація отримала перший грант, у вигляді ноутбуків, від організації «Відповідальні земляни» (керівник – Лілія Ткаченко).

Тренером Дмитром Вітвіцьким (Львів) під час тренінгу неодноразово наголошувалося, що лише наполеглива праця може принести плоди. Тому ми в травні-червні почали впроваджувати стратегію залучення коштів, розроблену за підтримки цього експерта.

Зараз ми реалізуємо проєкт «Активізація дітей і молоді Бобровицького району шляхом залучення до волонтерської і соціально-культурної діяльності». У рамках цього проєкту проводимо культурно-мистецькі заходи: концерти, вистави тощо в школах і інших навчальних закладах району. Учні готують різні вироби, а також долучаються до збору продуктів харчування, які направляються для бійців ОСС.

Поточна адміністративна діяльність відбувається на основі на фандрейзингу. Відповідно до розробленої стратегії, улітку Благодійне Товариство «Добро» розмістило 5 благодійних скриньок для збору пожертв у різних підприємствах Бобровицького району. Невдовзі ми опублікуємо звіт про збір коштів із цих скриньок.

Тетяна Вознюк, голова Благодійного товариства «Добро»  моб.тел.0662521527


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Історія Дениса: усі покатушки після перемоги

Енергетична сталість України під час війни і після перемоги

9-річна художниця з Житомира малює заради перемоги

Американський волонтер повернувся в Україну під час війни: ми не дозволимо росії вкрасти надію

Як подружжя з Житомира рятувало свою справу та займалось волонтерством

Кабмін схвалив законопроєкт, який покращить роботу ГО