Волонтером року в Запоріжжі став молодий монах ПЦУ

Ось вже 9 років поспіль в нашій країні відбувається відкритий Конкурс "Благодійна Україна", який відзначає кращих з найкращих фізичних й юридичних осіб, покликання та хобі яких - творити добро в ...

флавій кальницький запоріжжя
Волонтером року в Запоріжжі став молодий монах ПЦУ

Ось вже 9 років поспіль в нашій країні відбувається відкритий Конкурс “Благодійна Україна”, який відзначає кращих з найкращих фізичних й юридичних осіб, покликання та хобі яких – творити добро в якості меценатів, добродіїв і волонтерів.

Ось і цьогоріч “Асоціація благодійників України” вкотре вирішила знайти та нагородити тих дорослих і молодь, завдяки яким рівень добра в нашій країні постійно підвищується та розвивається.
При цьому, подання заявок і відзнака лауреатів відбувається як на всеукраїнському, так і на обласних рівнях.

Відкрив сезон нагородження переможців регіональних конкурсів в 2021 році “Благодійне Запоріжжя” – відповідні урочистості влаштували 19 травня на базі Обласного краєзнавчого музею.

Через те, що подія відбувалася напередодні Дня вишиванки, координатори оголосили тематичний “дрес-код”, а більшість виступаючих артистів й артисток виконували відповідні композиції.

Так, переможцем за номінацією “Волонтер року” за 2020 рік став… молодий ченець Запорізької єпархії ПЦУ – ієромонах Флавій (Кальницький) за свою позацерковну активну громадсько-соціальну діяльність у різних куточках Запорізької області.

У свою чергу, на сайті проекту вказано наступні прізвища за цим конкурсним напрямком саме по “козацькому краю”:
І місце – Ієромонах Флавій (Кальницький);
ІІ місце – Герилів Степан;
ІІІ місце – Галушко Юлія та Ганзіна Віталіна.

За відкритими даними, ієромонах Флавій (Кальницький) декілька років очолював храм у Строганівці Приазовського району, а тепер – храм Архістратига Михаїла в Шевченківському районі Запоріжжя.

благодійне запоріжжя 2020


Тематика публікації:                     

Останні публікації цього розділу:

Спілка «Громадські ініціативи України» переобрала Правління та голову

У Запоріжжі відкрили Центр допомоги врятованим

"Молода Просвіта Прикарпаття" передала побутову техніку для прихистків, де живуть переселенці

Швидка немедична допомога: мультидисциплінарні мобільні команди від ЮНІСЕФ допомогли вже більш як 80 тисячам українців

З 1 липня забороняється реклама сигарет для нагрівання та їх продаж неповнолітнім. Відсутність такої заборони призвела до збільшення поширеності вживання тютюну

Відкрите звернення українських ОГС до підписантів Великої угоди (Grand Bargain)