Волонтером року в Запоріжжі став молодий монах ПЦУ

Ось вже 9 років поспіль в нашій країні відбувається відкритий Конкурс "Благодійна Україна", який відзначає кращих з найкращих фізичних й юридичних осіб, покликання та хобі яких - творити добро в ...

флавій кальницький запоріжжя
Волонтером року в Запоріжжі став молодий монах ПЦУ

Ось вже 9 років поспіль в нашій країні відбувається відкритий Конкурс “Благодійна Україна”, який відзначає кращих з найкращих фізичних й юридичних осіб, покликання та хобі яких – творити добро в якості меценатів, добродіїв і волонтерів.

Ось і цьогоріч “Асоціація благодійників України” вкотре вирішила знайти та нагородити тих дорослих і молодь, завдяки яким рівень добра в нашій країні постійно підвищується та розвивається.
При цьому, подання заявок і відзнака лауреатів відбувається як на всеукраїнському, так і на обласних рівнях.

Відкрив сезон нагородження переможців регіональних конкурсів в 2021 році “Благодійне Запоріжжя” – відповідні урочистості влаштували 19 травня на базі Обласного краєзнавчого музею.

Через те, що подія відбувалася напередодні Дня вишиванки, координатори оголосили тематичний “дрес-код”, а більшість виступаючих артистів й артисток виконували відповідні композиції.

Так, переможцем за номінацією “Волонтер року” за 2020 рік став… молодий ченець Запорізької єпархії ПЦУ – ієромонах Флавій (Кальницький) за свою позацерковну активну громадсько-соціальну діяльність у різних куточках Запорізької області.

У свою чергу, на сайті проекту вказано наступні прізвища за цим конкурсним напрямком саме по “козацькому краю”:
І місце – Ієромонах Флавій (Кальницький);
ІІ місце – Герилів Степан;
ІІІ місце – Галушко Юлія та Ганзіна Віталіна.

За відкритими даними, ієромонах Флавій (Кальницький) декілька років очолював храм у Строганівці Приазовського району, а тепер – храм Архістратига Михаїла в Шевченківському районі Запоріжжя.

благодійне запоріжжя 2020


Тематика публікації:                     

Останні публікації цього розділу:

Цивільні полонені та їхні родини майже не знають про свої права – правозахисники

Топ-6 запитань про конкурс підтримки для громад щодо документування воєнних злочинів та застосування міжнародного гуманітарного права

Освітня громадська організація Junior Achievement Ukraine отримує статус повноправного члена всесвітньої мережі JA Worldwide

Створення офісу МКС в Україні – новий рівень співпраці України та МКС

Уроки волонтерства у школах підтримують досвідчені активісти та знаменитості

Громади можуть витрачати вільний залишок бюджету лише на певний перелік напрямів