Команда Правозахисного центру “Ліга жінок-виборців” розширює знання щодо психологічної та правової допомоги

30 березня відбулась психологічна зустріч “Діалог та підтримка” для персоналу та членів громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців». Зустріч проведено у рамках проєкту ...

Додано:
liga4

1
Команда Правозахисного центру “Ліга жінок-виборців” розширює знання щодо психологічної та правової допомоги

30 березня відбулась психологічна зустріч “Діалог та підтримка” для персоналу та членів громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців». Зустріч проведено у рамках проєкту організації “Твій захист 24/7” – психологічна та правова допомога для жінок-ВПО в Черкаській області”.

На зустрічі були присутні 22 члени громадської організації та персоналу ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців». На зустрічі розглянуто такі теми:

-Як підтримати себе та своїх близьких.

-Як керувати емоціями у складні часи.

-Як втамувати біль і знайти себе в нових життєвих умовах.

-Як планувати у часи невизначеності.

-Де знайти ресурси для цього. 

На завершення з учасниками проведено вправу “Мій день”, під час якої учасники прописали, які зміни вони б хотіли внести у свій день після почутої інформації на нашій зустрічі.

Ще учасники проаналізували свій день, зробивши список тих дій, які дають ресурс протягом дня і тих, що його забирають, відповідно до якого внесуть зміни в план свого дня й таким чином будуть мати можливість підвищити свою наповненість протягом для, й відповідно матимуть більшу ресурсоспроможність для допомоги іншим.

Піч час заходу учасники підвищили навички використання психологічних технік для особистого користування та задля покращення вмінь надання психологічної та правової допомоги. 

Психолог нашої організації щоденно надає психологічні консультації для жінок-ВПО з Луганської, Донецької, Запорізької областей.

Консультації психолог проводить онлайн за попереднім записом по Skype, Zoom, Viber, за телефоном гарячої лінії та під час особистого звернення до офісу організації, контакти організації:

- телефон гарячої лінії +38 066 886 83 12

- електронна пошта [email protected]

- сторінка в Facebook https://www.facebook.com/lwv.ngo/

Діяльність здійснюється за підтримки Black Sea Trust for Regional Cooperation – a Project of the German Marshall Fund of the United States. 
Тематика публікації:     

Останні публікації цього розділу:

Доступ до публічної інформації в ОМС: як зробити так, щоб усе запрацювало?

“Варіанти дій”: нова YouTube-програма, присвячена людській історії

Як покращити контент на сайтах та у соцмережах ВЦА Луганщини і Донеччини

«Від нас залежить, якими будуть наші громади». У Луцьку відбувся форум «Рушій невтраченої демократії»

Клуб 2.0 чи творчий простір: створення у громаді Центру культурних послуг

Східний Варіант запустив нову YouTube-програму про міжнародну допомогу