Вогнеборці Одещини отримали допомогу від Словенії

Захисні костюми та спорядження отримали пожежники Березівської громади від словенського муніципалітету Толмін.Днями вогнеборцям Березівського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області передали пожежні ...

Додано:
Oksana Stelmakh

366560976_658177986345386_668939464240999526_n
Вогнеборці Одещини отримали допомогу від Словенії

Захисні костюми та спорядження отримали пожежники Березівської громади від словенського муніципалітету Толмін.

Днями вогнеборцям Березівського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області передали пожежні костюми та пожежне спорядження, які громада отримала від словенського муніципалітету Толмін. Про це повідомив Валерій Григораш, Березівський міський голова.

- Наша співпраця з муніципалітетом Толмін розпочалася ще у 2019 році. Партнерські відносини налагоджували в рамках ініціативи програми U-LEAD “Мости довіри”. Делегація громади взяла участь у навчальному візиті до муніципалітетів Словенії. Під час зустрічей вивчали кращі практики розвитку та політики європейської єдності, – розповів Валерій Григораш.

У листопаді 2019 Березівська громада підписала намір про співпрацю з муніципалітетом Толмін (Словенія).

- Планували стати містами-побратимами. Коли почалося повномасштабне вторгнення, ми звернулися до Толмена по допомогу. Вони організували благодійний концерт в Словенії для підтримки нашої громади. Від проданих квитків та благодійних внесків було зібрано кошти, на які словенці придбали спорядження для рятувальників, – сказав міський голова.

Валерій Григораш також зазначив, що ініціатива “Мости довіри” від U-LEAD є цінною для українських громад. Адже завдяки навчальним візитам, участі у програмах обміну досвідом та зустрічах налагоджуються зв’язки між громадами та муніципалітетами, започатковуються партнерства. Що в подальшому дає підтримку, розвиток і реалізацію спільних проєктів.

- Дуже вдячні Словенії за допомогу, яку жителі муніципалітету передали Березівській громаді. Ми завжди раді допомогти нашим громадам в пошуку партнерів серед європейських муніципалітетів задля налагодження співпраці, реалізації спільних проєктів, а також взаємопідтримки та допомоги, – зазначила Юлія Молодожен, керівниця регіонального офісу “U-LEAD з Європою” в Одеській області.

Нагадаємо, що впродовж 2018-2019 року в рамках ініціативи U-LEAD “Мости довіри” було започатковано 16 партнерств українських громад з муніципалітетами Словенії.

Фото зі сторінки Березівської громади.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Три учнівські команди Полтавщини стали переможцями Табору підприємництва

Діти з Первомайського Харківської області долучилися до проєкту "Дітям війни"

 Результати дослідження щодо інклюзивності та доступності послуг презентовано в Іршанській громаді Житомирщини

У Горохівській громаді Волинської області презентували результати дослідження щодо інклюзивності та доступності послуг

1 піксель – 1 долар. В Україні створили сайт з інтерактивною мапою для збору коштів на відбудову шкіл

Організація «Право» трансформує гуманітарний хаб у центр громадської активності у Хмільнику