Влада Полтави ухиляється від надання відповіді про допомогу невиліковним онкологічним хворим

Вже не перший раз міське управління охорони здоров’я Полтавського міськвиконкому так відповідає на запитання, чому не було створено хоспісного стаціонару, повідомив керівник інформаційного проекту ...

Додано:
socium.pl

Влада Полтави ухиляється від надання відповіді про допомогу невиліковним онкологічним хворим
Влада Полтави ухиляється від надання відповіді про допомогу невиліковним онкологічним хворим

Вже не перший раз міське управління охорони здоров’я Полтавського міськвиконкому так відповідає на запитання, чому не було створено хоспісного стаціонару, повідомив керівник інформаційного проекту «Привернення уваги громади та влади до розвитку хоспісного руху на Полтавщині» Андрій Олєйніков.

Завдяки їхній «наполегливій» праці в Полтаві ї досі не створено хоспісний стаціонар, попри доручення ОДА, згідно п.3 плану заходів Полтавської облдержадміністрації щодо розвитку паліативної та хоспісної допомоги в 2016-2010 р.р., передбачено, до 01.10.2016 року відкриття хоспісного відділення на 25 ліжок у м. Полтава. Одночасно з цим, згідно п.1 доручень директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації від 17.10.2014 «Про стан надання паліативної та хоспісної допомоги», аналогічну установу потрібно було створити до 01.11.2014 року та інших доручень. Дані доручення були покладені на профільного заступника міського голови Полтави  з питань діяльності виконавчих органів та керівника міського управління охорони здоров’я.

В черговий раз, я написав скаргу та задав ряд запитань, а мені знову пишуть відповідь по зовсім іншим питанням (на фото запит і відповідь). Покажіть мені, де на мої питання багато разів були надані ґрунтовні відповіді. Це навмисна дискредитація міського голови, чи бездіяльність та непрофесіоналізм керівництва управління охорони здоров’я?  Скоріше за все і перше, і друге. Справа в тому, що в багатьох містах України є такі установи вже багато років. В 2017 році, в місті Кременчук було створено хоспісний стаціонар на 25 ліжок та їм не заважало «формування Госпітальних округів».

Керівництво даного управління займає свої посади з 2002 року, так довго ніхто з керівників не тримається при всіх режимах влади, і вони нічого не роблять, пишуть відписки, підставляють та дискредитують керівництво міста, надаючи на підпис документи, які містять відповіді на зовсім їнші питання. «Вони такі хороші, працюють, а ми, погані і незручні такі питання їм задаємо!»

Також слід зазначити, що «експертом» в міському управліні охорони здоров’я з питань паліативної та хоспісної допомоги є громадянин Резнік А.В., який не є працівником даного управління, має фах стоматолога та був статистом низької категорії однієї з лікарень міста Полтава, проте це не заважає йому мати «робоче» місце в приміщенні даного управління та вважати себе працівником міськвиконкому.

І не дивно, що багато нарікань на роботу цього підрозділу по різним питанням, особливо по розвитку в місті паліативної та хоспісної допомоги та забезпеченню онкологічних хворих знеболенням.

Вони навмисно багато років не виконували доручення Полтавської облдержадміністрації щодо створення хоспісного стаціонару, через таких «професіоналів» багато невиліковних онкологічних хворих, не маючи можливості віднайти місця в онкологічному диспансері та інших медичних закладах вмирали двома на очах своїх близьких та рідних в страшних муках і стражданнях. А як вони забезпечили паліативну та хоспісну допомогу вдома в пацієнта, це взагалі окрема тема для публікації.

Я пропоную їм оголосити догати та повідомити чому нікого не було притягнуто до відповідальності за багаторічну бездіяльність, чому в них, невідомо хто виступає «експертом» з питань онкологічних хворих, на якій підставі він розглядає лісти та перебуває в робочий час у міськвиконкомі, чому не створено хоспісного стаціонару, вони мені пишуть що надавали багато разів ґрунтовні питання, ще перелічають дати, зазначив Андрій Володимирович.

Вони читати не вміють, можливо їм слід від «напруженої» роботи відпочити та перейти попрацювати простими лікарями перед пенсієй, достатньо взяти мій запит та подивитись, які так були запитання, і які є відповіді. Також, чиновники брехали в канцелярії після моїє скарги про відсутність відповіді, що надали мені відповідь і на електронну адресу своєчасно, але я її отримав лише вчора, після окремої скарги, як мені повідомили: «В них не працював сервер! Це з 09.07.2018 року по 24.07.2018

На діяльність цього управління,  в першу чергу з цього питання слід звернути увагу правоохоронним органам та дослідити, яким чином не було притягнуто даних «горе-менеджерів» за багаторічну бездіяльність і що це в них за «експерти» такі працюють. Невже в нашому місті немає компетентних працівників, щоб  зайняти цю посаду та налагодити роботу по галузі.

Оскільки на мою скаргу я так і не отримав ґрунтовну відповідь, то будемо писати нову та відправляти переписку в Київ… Так справи не робляться!

Попередній матеріал в цього питання «Головному позаштатному спеціалісту «експерту» Департаменту ОЗ Полтавської ОДА пропонують оголосити догану», посилання:

https://www.prostir.ua/?news=holovnomu-pozashtatnomu-spetsialistu-departamentu-oz-poltavskoji-oda-proponuyut-oholosyty-dohanu

32661378_2047065155617096_2906508118433202176_n СКАРГА відповідь


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році