Влада Полтави не збирається допомагати онкологічним хворим

Це вже стало доброю традицією систематично не виконувати своїх повноважень і обов’язків, саботувати доручення керівництва, соромити непрофесіоналізмом Полтавщину, витрачати бюджетні кошти на ...

Додано:
socium.pl

логотип
Влада Полтави не збирається допомагати онкологічним хворим

Це вже стало доброю традицією систематично не виконувати своїх повноважень і обов’язків, саботувати доручення керівництва, соромити непрофесіоналізмом Полтавщину, витрачати бюджетні кошти на другорядні речі, роками гальмувати розвиток місцевої медицини…

Нова місцева влада теж не збирається допомогати невиліковним онкологічним хворим, тому що керівництво міського управління охорони здоров’я й досі перебуває на своїх посадах та демонструє бездіяльність, зазначив керівник інформаційного проекту «Привернення уваги громади та влади до розвитку хоспісного руху на Полтавщині» Групи інформаційних проектів Полтавщини Андрій Олєйніков.

 логотип

Завдяки досягненням „менеджмента” цього управління, в Полтаві ї досі не створено хоспісний стаціонар, попри доручення ОДА, згідно п.3 плану заходів Полтавської облдержадміністрації щодо розвитку паліативної та хоспісної допомоги в 2016-2010 р.р., передбачено, до 01.10.2016 року відкриття хоспісного відділення на 25 ліжок у м. Полтава. Одночасно з цим, згідно п.1 доручень директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації від 17.10.2014 «Про стан надання паліативної та хоспісної допомоги», аналогічну установу потрібно було створити до 01.11.2014 року та інших доручень. Дані доручення були покладені на профільного заступника міського голови Полтави  з питань діяльності виконавчих органів та керівника міського управління охорони здоров’я. (додається на фото).

В 2017 році, в місті Кременчук було створено хоспісний стаціонар на 25 ліжок та їм не заважало «формування Госпітальних округів» та реформи, на які спираються в своїх відписках керівництво міського управління ОЗ Полтави за пропозицією „експертів”.

Керівництво управління настільки некомпетентне (при перебуванні більше ніж 16 років на своїх посадах), що доручає розглядати питання паліативної та хоспісної медицини „експерту” Резніку А. – статисту з освітою стоматолога, який багато років прогулює основне місце роботи (більше 3-х годин не можна бути відсутнім на роботі з поважних причин), даний суб’єкт  прогулює роботу постійно, мабуть на основному місці роботи вже не пам’ятають, як він виглядає, бо 16 років не бачили його просто. Мені цікаво, на скільки статей вже заслужив покарання такий прогульник, адже це можна у книгу рекордів Гіннеса подавати, доклавши „індульгенцію”(на фото), яку йому з запізненням на 16 років далі його подільники:

„«що згідно Положення про управління охорони здоров’я виконавчого комітету Полтавської міської ради, затвердженого рішенням 16 сесії Полтавської міської ради 7 скликання від 20.07.2018 року, управління має право залучати до роботи фахівців закладів охорони здоров’я комунальної форми власності м.Полтава до роботи в управлінні», забувши знову зазначити саме цікаве…, Тобто це перекладається так: «ми дозволили прогулювати щоденно основне місце роботи та порушувати трудове законодавство – це ж просто юридичний нонсенс Резніку А. «експерту з питань паліативної та хоспісної медицини»! Хоч бери та представляй людину, яка б фіксувала щоденну появу на основному місці роботи цього «експерта»! Доречі, щось я не пригадую, щоб в ЗМІ повідовили про викриття прогульника територіальним управлінням праці в Полтавській області, адже „індульгенція” є нелегітимною. Вони настільки недалекі, що при призначенні “експерта” не бачать різниці, між онкологом та стоматологом, який втратив цю кваліфікацію та став “працювати” статистом, тобто прогулювати.

Вони цілими днями тільки і роблять, що ходять з поважним виглядом із блокнотами по нарадах, на яких не розуміють про що мова іде, ще і окуляри, щоб казатися розумними вдягають. Невистачає тільки „Капелюхів на вухах” та „Накладних вусів”. Цеж треба, кому в думку таке спало, дорослі чоловіки і жінки надягали накладні вуса, за рік до цього ще капелюхи, робили „дуже дивний” вираз обличча та фоторгафувались – це так можновладці „підтримували” невиліковних онкологічних хворих.

Доречі в обласному департаменті охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації ситуація ще гірша, мало того що цей депертамент сам давав вищезазначені доручення і сам їх неконтролював, але саме цікаве те, що там теж є „експерт” з питань паліативної та хоспісної медицини Самолеліс Л., в якої навіть вищої медичної освіти немає, проте це не завадило їй подати самій на себе клопотання про нагородження орденом святого Пантелеймога, який їй звичайно не вручили завдяки нашим старанням. Вона мабуть забула, як виконувати медсестринські обов’язки: робити уколи, міряти тиск,  підносити ліки до лікаря, вона вирішила пограти у „менеджера-орденоносця”, нехай грає…

Ми будемо і далі наполягати, щоб керівництво міського управління охорони здоров’я було звільнено і продовжемо висвітлювати ці проблемні питання в рамках інформаційного проекту, повідомив Андрій Володимирович. Так справи не робляться!

план-1

план

план-3

відповідь-3

 

Попередній матеріал із цього питання – „Кременчук попереду, Полтава ж відстає, як завжди”


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях

Які проблеми є найгострішими для мешканців звільнених територій? Презентовано результати дослідження

Програма USAID «Мріємо та діємо» організовує навчання для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Понад 75 тисяч звернень. Юристи-волонтери з Кривого Рогу вже рік консультують ЗСУ, їхні родини та ВПО

Greencubator запускає навчання для майбутніх зелених підприємців

30 українських громад створять комунікаційні стратегії