Влада міста консультується з барчанами

11 червня в залі засідань Барської міської ради відбулась прес-конференція «Публічні консультації як механізм побудови діалогу між владою і громадою».У прес-конференції взяли участь: Очільник ОТГ ...

Громадські обговорення
Влада міста консультується з барчанами

11 червня в залі засідань Барської міської ради відбулась прес-конференція «Публічні консультації як механізм побудови діалогу між владою і громадою».

У прес-конференції взяли участь: Очільник ОТГ Артур Цицюрський, регіональний координатор ВІ “Активна Громада” – Андрій Сільченко, представники Барської міської ради та ЗМІ.

Під час зустрічі було обговорено запровадження у місті Бар нового інструменту – публічних консультацій. Цей інструмент дозволяє залучити громадян до прийняття рішень на місцевому рівні. У свою чергу для міської ради це доступний метод для швидкого та легкого врахування думки громадян.

Тепер влада міста зможе виносити на загальне обговорення справді важливі та актуальні для барчан проблеми і вирішувати їх у найкращий для громади спосіб. Запровадження даної ініціативи стало можливим завдяки плідній співпраці Барської міської ради з «Активною Громадою» Інституту «Республіка».

«Одеса, Добропілля, Дрогобич, Ужгород, Кам’янець-Подільський, Южне, Зіньків, Скадовськ, Полтава, Кропивницький, Житомир – це перелік міст, які вже активно використовують консультації, будуючи місток комунікації і довіри між владою та громадянами. Сьогодні до цього переліку долучилось місто Бар. Згодом кількість міст/громад, котрі запроваджують цей механізм буде зростати, але наразі барчани серед першопрохідців», – говорить Андрій Сільченко.

Отже, перша публічна консультація розпочинається з 11 червня та триватиме до 30 червня включно.

Питання, яке винесене на обговорення:

Як організувати простір центральної площі (майдан Св. Миколая)?

1) Зробити площу повністю пішохідною;
2) Робити пішохідною лише у вихідні та святкові дні;
3) Використовувати лише для проїзду автомобілів.

Висловити свою думку й обрати власний варіант можна:

  • за посиланням https://www.vdmk.org/5721
  • надіславши СМС-повідомлення з текстом: «5721 (пробіл) номер відповіді» на номер 093-177-00-35 *(ціна смс згідно з тарифом вашого оператора).

Результати голосування будуть оприлюдненні на офіційному веб-сайті www.bar-city.com.ua, фейсбук сторінці Барської міської ради та сторінках Інституту «Республіка».

Зауважимо, що публічні консультації проводяться в межах проекту «Задай курс владі», що впроваджуються у 30 містах по Україні.

Детальнішу інформацію можна отримати: у регіонального координатора Інституту «Республіка» Андрія Сільченка за телефоном +380674301554

Примітка. Проект «Задай курс владі» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Паліативна та хоспісна допомога в Україні. Майбутнє

Рецепти лікування ефективності місцевого самоврядування у Миколаєві

На Львівщині активісти громад шукали напрямки співпраці

Як відродити Донбас та повернути людей? Системний проект презентували в Києві

Посол Австралії в Україні відвідала жіночий клуб у віддаленому гірському районі

Проблеми з облаштуванням ЦНАПів на адмінмежі з окупованим Кримом