Влада, громада, чат-бот, карантин

Як в Бердянську завдяки карантину об’єднались Влада і Громада.19 жовтня в Бердянську стартував онлайн-квест з допомогою чат-боту для студентів навчальних закладів міста.Ідея квесту виникла завдяки ...

Влада, громада, чат-бот, карантин
Влада, громада, чат-бот, карантин

Як в Бердянську завдяки карантину об’єднались Влада і Громада.

19 жовтня в Бердянську стартував онлайн-квест з допомогою чат-боту для студентів навчальних закладів міста.

Ідея квесту виникла завдяки співпраці відділу молоді і спорту виконкому та Першого Антикафе Бердянська «ЧАС Є!». Вже чотири роки у партнерстві проходять квести для студентів міста. Щороку в квесті на тему «Енергозбереження це просто» беруть участь від 50 студентів з різних навчальних закладів міста.

Цього року в плани організаторів втрутився карантин і довелось змінювати концепцію проекту. Щоб не наражати учасників на небезпеку, вирішили провести квест онлайн. Зранку в понеділок куратори отримали посилання на квест. А вже за три години квест пройшло більше 100 людей.

До створення квесту, крім виконкому та Антикафе, також долучилась ініціатива Ucan Ukraine та проект «Культурні урбаністи». Разом командою було розроблено більше 30 питань про екологію та участь кожного в її збереженні. Окрім питань, у квесті є поради та трошки гумору за темою.

“Ми намагались створити цікавий квест, завдяки якому молодь дізнається більше про екологію та збереження природних ресурсів. Для цього ми зібрали велику команду. Бо проведення квестів через чат-боти для нас нова технологія, тому все починали наново. Звісно, нам дуже допоміг чотирирічний досвід проведення еко-квестів, та останні пів роки роботи онлайн”, – розповіла кураторка квесту Алла Мельничук.

“Мене приємно вразила кількість студентів, які вже взяли участь у квесті. Зазвичай ми знаємо, скільки людей та команд прийде брати участь. Але в онлайн-квесті це досить непередбачувано. Ми з командою хвилювались, що щось піде не так або студентам стане нецікаво і вони не пройдуть цей квест. І коли на вечір першого дня квест пройшло більше 160 студентів, це було неймовірно!” – розповіла спеціалістка відділу молоді і спорту, Тетяна Панченко.

Наразі квест триває. Студенти зможуть пройти його до вечора 26 жовтня. Посилання на квест студенти можуть отримати в деканатах навчальних закладів. А результати будуть оголошені впродовж наступного тижня. Кожен учасник/учасниця отримає подарунок від організаторів.

Успішний досвід проведення квесту онлайн вже привів до планування наступних спільних заходів між відділом молоді та Антикафе. Саме завдяки карантинним заходам стало можливо запровадження нових технологій.

Квест проходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

Асоціація дослідить стан розвитку громадського сектору Одещини

Ти є те, на що ти фандрейзиш

Громадські діячі Криму впроваджують механізм менторства над активістами

Молодь Чернігівщини знає як вплинути на якість життя в громаді

Безкоштовні бізнес-консультації для підприємців

Наступна громада Луганщини приєдналася до розбудови ефективних моделей комунікації