Візуалізацію бюджету мають вже Вінниця, Бар, Літин, Козятин, Хмільник і Вінницька область

Найскладнішим етапом проекту «Відкритий бюджет», як не дивно, став запуск і наповнення софту «Громадський бюджет». Це ресурс, на якому складну бюджетну інформацію можна подивитись в графіках, ...

vinnytsya
Візуалізацію бюджету мають вже Вінниця, Бар, Літин, Козятин, Хмільник і Вінницька область

Найскладнішим етапом проекту «Відкритий бюджет», як не дивно, став запуск і наповнення софту «Громадський бюджет». Це ресурс, на якому складну бюджетну інформацію можна подивитись в графіках, діаграмах і гістограмах.

Піонером в цьому процесі на Вінниччині стала Вінниця. Вінницька міська рада кілька місяців тому запустила програмне забезпечення і розмістила у себе на сайті доступну інформацію про бюджет міста.

Бар, Літин, Козятин і Хмільник поки що наповнюють ресурс «Відкритий бюджет», на якому скоро будуть представлені усі бюджети. Саме на цьому сайті усі охочі можуть ознайомитись з використанням бюджетних коштів на будь-яку сферу та порівняти інформацію по роках та інших містах.

Для активізації процесу наповнення сайту, на Вінниччину з робочим візитом приїхав менеджер проекту Сергій Карелін. Протягом двох днів разом з розробником сайту Валерієм Кашпруком він працював з представниками усіх органів влади – партнерів проекту. В результаті на сайті представлені всі пілотні міста.

Тож, відтепер потрібно лише бажання активних громадян брати участь у бюджетних процесах і контролювати використання бюджетних коштів, щоб ці процеси стали максимально прозорими і відкритими.

Публікацію було створено в рамках проекту «Створення і впровадження державної системи контролю за коштами «Відкритий бюджет», який впроваджується Центром політичних студій та аналітики в партнерстві з ГО «Філософія Серця» за фінансової підтримки Європейської Комісії в Україні.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи