Вікіфлешмоб приніс Вікіпедії понад 1000 нових статей

Сьогодні опівночі завершився триденний вікіфлешмоб – марафон написання статей до Вікіпедії, присвячений її потрійній річниці. У січні відзначила свій 15-й день народження англійська (перша) ...

Вікіпедія 15 років
Вікіфлешмоб приніс Вікіпедії понад 1000 нових статей

Сьогодні опівночі завершився триденний вікіфлешмоб – марафон написання статей до Вікіпедії, присвячений її потрійній річниці. У січні відзначила свій 15-й день народження англійська (перша) Вікіпедія, 8-й день народження – кримськотатарська, а в суботу, 30 січня, виповнилося 12 років українській Вікіпедії.

Редактори Вікіпедії по всій Україні відзначили потрійне свято написанням статей до Вікіпедії та вікімарафонами. Вікімарафони, або едітатони – це спільні зустрічі досвідчених вікіпедистів та новачків задля того, щоб разом поредагувати Вікіпедію, обмінюючись досвідом і допомагаючи одне одному.

Вікімарафони пройшли у Києві, Львові, Харкові, Чернігові та Херсоні. Один з організаторів вікімарафону у Львові, редактор Вікіпедії Юрій Булка, розповідає: “У Львові у нас було 20 учасників, серед них третина раніше не редагували або майже не редагували Вікіпедію. Учасники-початківці виявилися дуже мотивованими і залишалися з нами від початку до самого кінця”.

Впродовж вікімарафону в українській Вікіпедії було створено понад 1000 статей, зареєструвалося близько 1000 нових користувачів. Станом на 00:00 1 лютого українська Вікіпедія налічує 616 197 статей.

Для довідки.
Громадська організація «Вікімедіа Україна» є регіональним відділенням «Фонду Вікімедіа» в Україні, і займається популяризацією вікіпроектів «Фонду Вікімедіа», найвідомішим серед яких є Вікіпедія, залученням до Вікіпедії нових знань і користувачів та розвитком вікіспільноти в Україні.
 
За додатковими коментарями звертайтесь:
Олена Захарян, прес-секретар, член правління ГО «Вікімедіа Україна»
+38 096 916 07 19
[email protected]


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Радон є, а програми захисту нема: чому процес поставлено на паузу?Прес-реліз

Відбулася національна інтерактивна виставка про майбутнє роботи Future of Work

Ліцеї в громадах, система HACCP і тендери, а також оцінки в молодшій школі. Освітній маркер #11

Спільнота Pro Women UA запустила сервіс пошуку роботи для жінок

У Конституційному Суді України відбулась урочиста церемонія оголошення переможців Всеукраїнського конкурсу есе «Молодь про Конституцію України»

У Святогірську відбудеться Суперфінал фандрейзинг-челенджу

  • Максим Стоялов

    Рады стараться:)