Відома фокусна тема ювілейної медіаконференції LMF 2024

«Мова для порозуміння: шукати сенси в поляризованому світі» — фокусна тема ювілейної конференції, яка пройде у Львові 16-18 травня 2024 року. На Х LMF шукатимуть спільну мову й визначатимуть роль, ...

Додано:
Franko

Site_1200x630
Відома фокусна тема ювілейної медіаконференції LMF 2024

«Мова для порозуміння: шукати сенси в поляризованому світі» — фокусна тема ювілейної конференції, яка пройде у Львові 16-18 травня 2024 року. На Х LMF шукатимуть спільну мову й визначатимуть роль, яку в цих пошуках відіграють медіа, громадянське суспільство, міжнародні організації, національні органи влади, дипломати та інші учасники процесу.

Із 2013 року LMF є найбільшою конференцією про медіа і для медійників у Східній і Центральній Європі. Торік подія змінила формат і зосередилась на проблемах, розв’язання яких критично важливе для міжнародної підтримки України в час великої війни.

Цивілізований світ загрозливо поляризується й занурюється у внутрішній розбрат саме тоді, коли найбільше потребує солідарності й поєднання зусиль. Баланс повоєнного світового порядку порушений: у регіонах, де держави не воювали між собою пів століття, знов виникають прецеденти і загрози загарбницької війни. У 2024 році в понад 80 країнах відбудуться вибори, що неминуче призведе до зростання конфліктності й розділення в суспільстві. Дедалі частіше на виборах у демократичних країнах перемагають радикальні популісти, ладні відмовитись від плодів десятиліть інтеграційних процесів.

«Час, коли гострота новин про російську агресію забезпечувала солідарність світу з Україною, минув. Тепер, аби бути почутими й отримувати підтримку, ми повинні на рівних вливатись у світову спільноту, пояснювати себе й розуміти інших», — говорить керівниця Львівського медіафоруму Ольга Мирович

Відкриття реєстрації незабаром. Стежте за сторінками Львівського медіафоруму. 

З усіх питань щодо організації конференції й коментарів для медіа ви можете звертатися до комунікаційниці оргінацізації Дари Франко: [email protected].


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

У Чернівцях відбувся ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024

«Трансформація чи відбудова»: у Львові відбувся фінальний захід проєкту «Майстри змін»

Навантаження на медичну галузь зросло з початком великої війни

Визначення потреб та проблем доступності допомоги і послуг для ВПО, які мешкають у місті Рівне

Лановецька громада на Тернопільщині отримала 2 тисячі контейнерів для ТПВ від Програми USAID DOBRE

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях