Відновлюємо не будинки, а ціле життя. Марк Муллан та Філіппо Гранді відвідали сім’ї, що постраждали від війни

Сьогодні голова ВП "Всесвітньої Лютеранської Федерації в Україні", Марк Муллан та Верховний комісар УВКБ ООН у справах біженців Філіппо Гранді й інші партнери особисто відвідали сім’ї, що постраждали ...

Додано:
[email protected]

пані світлана постраждала від ракетного удару
Відновлюємо не будинки, а ціле життя. Марк Муллан та Філіппо Гранді відвідали сім’ї, що постраждали від війни

Сьогодні голова ВП “Всесвітньої Лютеранської Федерації в Україні”, Марк Муллан та Верховний комісар УВКБ ООН у справах біженців Філіппо Гранді й інші партнери особисто відвідали сім’ї, що постраждали від війни в Харкові.

Партнери та гості відвідали відбудовані квартири й були вражені якістю виконаних робіт. Сім’ї із захопленням ділились емоціями, які їх переповнюють після отриманої допомоги.

Відремонтовані квартири – не просто стіни і дах, це нова надія та можливість для нас повернути життя”, – розповідають родини.

Зокрема у рамках програми відновлення житла у місті Харкові, що реалізовувалася в співпраці УВКБ ООН та Всесвітньою Лютеранською Федерацією в Україні було відновлено понад 525 квартир до кінця грудня 2023 року за рекордний термін – 4 місяці.

Марк Муллан каже, що діяльність організацій стає символом гуманітарної допомоги та важливого кроку на шляху до відновлення життя українців.

“Відвідати місце, де робота вже завершена, завжди особливо приємно, особливо коли йдеться про відновлення життя людей, а не лише структур. Це не просто будинок, це новий початок для багатьох сімей, які втратили все під час війни,” – зауважив Марк.

Впродовж 2024 року організація планує збільшити кількість житла, яке буде відремонтовано до 1500 квартир за умови продовження фінансування. 

Відновлення житла – це складний та комплексний процес, що потребує в першу чергу враховувати конкретні потреби постраждалих: виконання комплексу необхідних ремонтних робіт, а також закупівля меблів, побутової техніки, тощо.

Продовження проєкту по відновленню житла, що реалізувала Всесвітня Лютеранська Федерація вкрай необхідне у 2024 році для Харкова та Харківській області, адже це можливість забезпечити житлові умови для тих, хто втратив все через війну.

 


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

Чи впливає на податки та дохід отримана гуманітарна допомога від Благодійного фонду «ССС»?

У Підволочиській громаді відкрили молодіжний простір «Знайди себе»

Програма USAID DOBRE закупила для П’ядицької громади агро обладнання вартістю понад 1,2 мільйон

Безкоштовні онлайн-консультації від психологів та психіатрів для мешканців України

Понад 80 громад та ОВА пройдуть навчання з комунікацій за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

На Рівненщині проводять дослідження щодо булінгу дітей ВПО у школах