Відкриття радіомарафону “Голос змін 2020″

Громадська організація «Фундація прав людини» розпочинає Національний радіомарафон «Голоси змін» на хвилях «Стильне радіо «Перець ФМ». Він пройде в рамках проєкту «Голос жінки має силу 2020», що ...

Додано:
Iuliia Panchenko

rolap_gor
Відкриття радіомарафону “Голос змін 2020″

Громадська організація «Фундація прав людини» розпочинає Національний радіомарафон «Голоси змін» на хвилях «Стильне радіо «Перець ФМ». Він пройде в рамках проєкту «Голос жінки має силу 2020», що реалізується за підтримки Institut für Auslandsbeziehungen і Міністерства закордонних справ Німеччини.

Проєкт «Голос жінки має силу» реалізується четвертий рік поспіль. У 2020 році він охопить 10 регіонів.

Відкриває радіомарафон Надзвичайний та Повноважний Посол Федеративної республіки Німеччина в Україні пані Анка Фельдгузен.

Проєкт з’явився як національна адвокаційна кампанія, яка працює для того, аби голоси жінок і дівчат, передусім тих, хто постраждав на Сході України, не губилися в ході тривалого військового конфлікту в нашій державі. «Голос жінки» започаткований як навчання блогерства в 2017 році, поступово став міжрегіональною платформою для лідерів, готових до відновлення миру в Україні. У рамках проєкту створено незліченну кількість блогів, пов’язаних із цією тематикою, проведено сотні навчальних, адвокаційних та мистецьких заходів на тему миру, установлені сталі зв’язки з місцевою владою. За три попередні роки роботи нам вдалося об’єднати за допомогою різних заходів кілька десятків тисяч людей з різних регіонів України, включаючи жінок з непідконтрольних територій.

Цьогоріч хочемо присвятити радіомарафон темі жіночого лідерства.

Розмова в ефірі буде супроводжуватися вікториною, у якій слухачі матимуть можливість відповісти на запитання з теми програми і отримати пам’ятний приз.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Іриси Небесної Сотні розквітнуть у місцях пам’яті

Результати та плани адвокасі для ефективності бюджету Миколаєва та Вознесенська

Мрії і потреби українських НУО: аналіз

Медсестри мають стати громадськими лідерами у сфері допомоги тяжкохворим

Тепер дивитися та обговорювати документальне кіно в DOCU/КЛУБАХ можна онлайн

Марта Чумало: «Людина має кращі шанси вижити, коли добре розуміє, заради чого»