Відкрито набір в Українську Миротворчу Школу – 2021

Вже восьмий рік учасники з різних областей, великих та маленьких міст та селищ набувають навичок конструктивної роботи з конфліктами. Кожний рік матеріали оновлюються та доповнюються відповідно до ...

peace-school
Відкрито набір в Українську Миротворчу Школу – 2021

Вже восьмий рік учасники з різних областей, великих та маленьких міст та селищ набувають навичок конструктивної роботи з конфліктами. Кожний рік матеріали оновлюються та доповнюються відповідно до викликів сьогодення. Але незмінними залишаються прагнення конструктивної трансформації конфліктів, розвитку громад та впровадження ефективних переговорних практик.

Цього року вперше було проведено Тренінг для тренерів. І, мабуть, найважливіше — розпочато роботу над інституалізацією мережі і створенню Асоціації Української миротворчої школи.

Якщо Ви зацікавлені долучитися до спільноти УМШ, отримати корисні та цікаві знання в галузі конфліктології – заповнюйте анкету (посилання нижче).

Навчання складатиметься з трьох сесій:

  • Соціальні та політичні конфлікти та їх трансформація (досвід України та закордону). Місце проведення — м.Приморськ Запорізької області. Дати проведення: 30 серпня – 3 вересня 2021 року. Учасники матимуть змогу ознайомитися з основними категоріями конфліктології на прикладах конфліктів та досвіду їх трансформації в Україні та інших країнах.
  • Розвиток громад “Досвід співпраці влади та громадянського суспільства”. Місце проведення — м.Львів. Плановані дати: 8-14 листопада 2021 року. Учасники ознайомляться з прикладами та методами, які здатні вплинути на розвиток локальних громад, з авторськими методиками та унікальним досвідом.
  • Практична конфліктологія “Урегулювання конфліктів та медіація у соціально-політичній сфері”. Місце проведення — м.Київ. Плановані дати: 14-18 лютого 2022 року. Практика вирішення конфліктів; організація, підготовка та проведення переговорів; медіація в соціальних та політичних конфліктах.

Також в міжсесійні періоди планується теоретична (лекційна) робота в онлайн форматі.

Організатори забезпечують проїзд, проживання та харчування учасників, надають їм необхідні навчально-методичні матеріали.

Для участі у відборі треба заповнити анкету учасника ТУТ

Дедлайн заповнення анкети 15 серпня, повідомлення про відбір 17 серпня.

Важливо: участь в усіх трьох сесіях для отримання сертифікату є обов’язковою!

Українська Миротворча Школа проводиться Центром близькосхідних досліджень (AMES) за сприяння Kurve Wustrow (Німеччина).

Контактна інформація: Ігор Семиволос, виконавчий директор AMES: [email protected]

4365478989


Тематика публікації:                           

Останні публікації цього розділу:

Нововолинськ поділився своїм досвідом у роботі з переселенцями

Безкоштовний доступ до своїх онлайн-курсів надає Вінницька ІТ-Академія

Українців-біженців чекає робота в ІТ після інтенсивного навчання

Семінари «Платформа життєстійкості бізнесу» – вікно можливостей для жінок-підприємиць в умовах війни

Декларування в умовах воєнного стану

20 стипендій українським дослідникам та дослідницям на період п’яти місяців у Швеції