Відкриті дані бюджетів шкіл – шлях до довіри

27 лютого 2019 року  у Вінниці презентували Єдину систему відкритих бюджетів шкіл, яку в тестовому режимі впроваджено вже у 20 школах міста.Щоб дізнатись про переваги та можливості, на презентацію ...

Додано:
Cergey

Директорка Департаменту освіти Вінницької міської ради виступає перед батьками учнів на презентації Системи
Відкриті дані бюджетів шкіл – шлях до довіри

27 лютого 2019 року  у Вінниці презентували Єдину систему відкритих бюджетів шкіл, яку в тестовому режимі впроваджено вже у 20 школах міста.

Щоб дізнатись про переваги та можливості, на презентацію Системи прийшли батьки учнів шкіл міста. У презентації прийняла участь директорка департаменту освіти Вінницької міської ради, Оксана Яценко.

Після старту Проекту у вересні 2018 року, вже у жовтні з 36 вінницьких шкіл до платформи підключились десять шкіл, а станом на сьогодні – 20 (інші заклади – у процесі підготовки). Нині у цих закладах Система працює у пілотному варіанті, адже і батькам, і педагогам потрібен час, щоб навчитися нею користуватися.

Щоб дати відповіді на питання, що хвилюють батьків, на скайп-зв’язок із Херсона вийшов автор ідеї та головний її розробник Системи Андрій Жнивін.

На думку експертів, Єдина система є передусім інструментом для комунікації батьків та керівництва школи, що здатна полегшити процес контролю всіх фінансових операцій навчального закладу, попередити випадки нераціонального використання коштів та забезпечити можливість батькам надавати оцінку та впливати на те, чим буде оснащено школу чи зокрема клас у найближчому майбутньому.

IMG_6672 IMG_6683 IMG_6678 IMG_6666

На фото: під час проведення презентації

Реалізація Проекту відбувається за підтримки Департаменту освіти Вінницької міської ради, ГО “Центр Поділля-Соціум”, Благодійного фонду “Об’єднання” та Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу.

Сергій Проценко, Голова правління ГО «Центр Поділля-Соціум»


 

Останні публікації цього розділу:

Команда тренерів Громадського Партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» допомогла 28 громадам України розпочати шлях до антикорупційних інструментів

Відтепер Інженерів Порозуміння можна викликати на гарячу точку

«Голос», «Європейська солідарність» та «Слуга народу» потрапили у трійку лідерів євроінтеграційного рейтингу програм політичних партій

Прозорі фінанси і сильніша Нацрада: як провести деолігархізацію у медіа

Можливості для медіа: липень 2019

Соцмережі про вибори: за що «голосують» facebook, instagram та vk?