Відкрита акредитація медіа на 21 Docudays UA

Запрошуються представники і представниці медіа, незалежних журналістів/-ок, кінокритиків і кінокритикинь, які планують висвітлювати фестивальні події, акредитуватися на 21 Docudays UA. З 31 травня по ...

Додано:
Docudays UA

52948829841_8e55fcf47b_k
Відкрита акредитація медіа на 21 Docudays UA

Запрошуються представники і представниці медіа, незалежних журналістів/-ок, кінокритиків і кінокритикинь, які планують висвітлювати фестивальні події, акредитуватися на 21 Docudays UA. З 31 травня по 6 червня, а також протягом глядацьких днів 7–9 червня, ми кличемо всіх дивитися кіно, рефлексувати мистецтво та долучатися до правозахисних та індустрійних подій у кінотеатрі «Жовтень», Кіно42 та в Будинку кіно.

Щоб акредитуватися, заповніть, будь ласка, анкету за посиланням. Подати заявку на акредитацію потрібно до 19 травня, 23:59. Акредитація надається співробітникам/-цям телебачення, радіо, друкованих та онлайн видань, а також кінокритикам/-ням та блогер(к)ам, що висвітлюють кіно та / чи правозахист. Від одного видання може акредитуватися до двох осіб. 

Із бейджем «PRESS» ви зможете брати безкоштовні квитки на офлайн-сеанси в «Жовтні», а також отримати доступ до онлайн-перегляду стрічок за попереднім індивідуальним запитом.

Незалежно від наявності акредитації, ви маєте вільний доступ до подій правозахисної програми RIGHTS NOW!, експозиції та подій міждисциплінарної мистецької програми DOCU/СИНТЕЗ, заходів DOCU/КЛАС та відкритих подій DOCU/ПРО. Зверніть увагу, що для участі в закритих заходах DOCU/ПРО просимо додатково погоджувати акредитованих ЗМІ з організатор(к)ами. Пресакредитація не діє на глядацькі дні 7–9 червня.

Рішення про надання акредитації журналіст(к)ам-фрилансер(к)ам пресслужба ухвалює на основі огляду їхніх публікацій і попередньої співпраці з журналістом/-кою. Ми залишаємо за собою право відмовити в наданні акредитації без пояснення свого рішення. Після завершення фестивалю, на запит пресслужби журналіст/-ка зобов’язаний/-а надати посилання на публікації або будь-яке інше підтвердження оприлюднення матеріалу про фестиваль у ЗМІ.

Щоб отримати детальнішу інформацію про фестиваль, а також з питань акредитації та організації інтерв’ю, звертайтеся до:

–  Марії Матяшової, прескоординаторки фестивалю: [email protected];
–  Анастасії Анкович, координаторки медіапартнерів фестивалю: [email protected];
–  Ірини Павлюковської, комунікаційної менеджерки Правозахисного департаменту: [email protected].

 

Джерело: Docudays UA.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Настільна гра «Women IN: Leadership and Business»: жіноче лідерство та командна робота

Свіже тижневе в Просторовій Біржі Праці: вакансії в Києві, регіонах та віддалено

Експерти ГО "Інститут громадянського суспільства" провели менторські сесії щодо створення індустріальних парків та залучення інвестицій

Оголошено результати відбору молодіжних центрів у межах проєкту #МолодьТуТ

Освітяни Саратської громади на Одещині завершили комплексне навчання з домедичної підготовки

У Недобоївській громаді Чернівецької області відкрили громадську кухню за підтримки Програми USAID DOBRE