Громадянське суспільство – це не формальність!

5 вересня в Криму відбувся семінар для незалежних активістів. громадських діячів, блогерів, громадянських журналістів, краєзнавців на тему «Громадянське суспільство - це не формальність!».В ході ...

Додано:
Vitalii Khomutov

офіс тренінг семінар
Громадянське суспільство – це не формальність!

5 вересня в Криму відбувся семінар для незалежних активістів. громадських діячів, блогерів, громадянських журналістів, краєзнавців на тему «Громадянське суспільство – це не формальність!».

В ході семінари учасники вивчили актуальні для цільової аудиторії теми: соціальні мережі та інформаційна війна – інформаційна гігієна; основи ораторського мистецтва; роль візуальної мови в інформаційних кампаніях; розробка адвокатської кампанії; як найти приховану інформацію з відкритих джерел.

Також в рамках семінару учасники обговорили проблемні для кримського громадянського суспільства питання – зокрема триваючого тиску на незалежних активістів. Всі погодилися з тим, що потрібна взаємопідтримка і розголос усіх випадків тиску.

Під час фінальних відгуків, учасники заходу відзначили, що дуже мало в Криму проводиться семінарів і тренінгів для незалежних активістів. Попросили організаторів шукати можливості для продовження такої корисної практики.

Організатор заходу, кримський правозахисник Віталій Хомутов зазначив, що в кримській столиці має бути приміщення “відкритого простору”, де активісти могли б проводити свої зустрічі, семінари, круглі столи.

“Офіс “відкритого простору” це та необхідність, без якої гальмується розвиток громадянського суспільства в Криму. На жаль, поки ми не можемо знайти ресурс для появи “відкритого простору”. Будемо раді отримати будь-яких пропозицій щодо вирішення цієї проблеми”, – зазначив правозахисник.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

"Не додавай роботи": в Україні стартувала всеукраїнська інформаційна кампанія на підтримку поліції, медиків і рятувальників

eHealth в Україні: що це і як працює?

Молоко для пологового, допомога ЗСУ та переселенцям – як живе громада на півночі Запорізької області

Аргументи для розвитку велоруху в громадах під час війни: велосипед об’єднує і рятує життя

Активності БУР: займайся волонтерством у своїй громаді!

Як поєднувати роботу та волонтерство