Відбувся форум «Нішеві культури: як отримати максимальний прибуток з гектару?»

Відповідь на таке непросте питання шукали 30 травня 2019 року у Сумах під час форуму: «Нішеві культури: як отримати максимальний прибуток з гектару?», який зібрав разом понад 100 власників та ...

Додано:
BSC Sumy

sdr
Відбувся форум «Нішеві культури: як отримати максимальний прибуток з гектару?»

Відповідь на таке непросте питання шукали 30 травня 2019 року у Сумах під час форуму: «Нішеві культури: як отримати максимальний прибуток з гектару?», який зібрав разом понад 100 власників та фахівців індивідуальних селянських і фермерських господарств, представників малих та середніх агрофірм, а також представників органів виконавчої влади та об’єднання територіальних громад зацікавлених у цій тематиці.

mde

3

10

Під час заходу учасники мали можливість ознайомитись з сучасними агротехнологіями вирощування нішевих культур, а також отримати рекомендації щодо формування ефективної бізнес-моделі вирощування польових нішевих культур, заготівлі дикоросів та розвитку місцевого плодово-ягідного ринку.

5

6

2 

 Тарас Савченко, організатор форуму, керівник Центру інформаційної підтримки бізнесу м. Суми зазначив:

“Головна мета проведення форуму – це надання інформаційно-консалтингової підтримки малому та середньому агропромисловому бізнесу. Дана підтримка дозволяє невеликому бізнесу більш ефективно планувати свою діяльність, дізнатися про нові тенденції та можливості на аграрному ринку. Це дозволяє отримати конкурентні переваги. Місцеві органи влади повинні бути зацікавлені у підтримці малого і середнього бізнесу, який є соціально свідомим та буде драйвером розвитку інфраструктури селищ. Також слід зазначити, що Європейський банк реконструкції та розвитку надає гранти для малого та середнього бізнесу на реалізацію консультативних проектів. Підтримка надається підприємствам, які мають гарну ділову репутацію, працюють в своїй галузі не менше 2 років та контролюються резидентами України”.

12

Спікер форуму Андрій Мараховський, голова громадської спілки «Органічна Україна. Північ», агроконсультант, коментує:

“Будь-яка цільова зустріч є дуже важливоюу плані обміну досвідом. На цьому форумі спікери виступають з тематичними промовами, кожному з присутніх цікаво про все більш детально дізнатись, цікавляться вирощуванням нішових культур, встановлюються корисні взаємозв’язки між учасниками ринку і організаціями, які здійснюють державну допомогу даним сферам. Комунікація і налагодження в ході неї бізнес зв’язків є дуже корисними для аграріїв”.

sdr

Учасник форуму, заступник директор ТОВ «Інтерагростандарт» Наталія Золатарьова, зазначила:

“Наша компанія не вперше бере участь у різних форумах такого напрямку. Нішові культури – це головна тематика цього заходу. Ми беремо в ньому участь, тому що маємо надію знайти нових партнерів, поділитися власним досвідом, а також навчитися вирощуванню цих культур та їх реалізації, дізнатися, які є ризики та які переваги від виробників, які цим вже займаються і відповідно отримати нові можливості. Нішові культури на сьогоднішній день є актуальними для сільгоспвиробників, оскільки це дуже перспективна галузь, яка дозволяє при грамотному підході отримати гарний прибуток за невеликий проміжок часу”.

13

14

15

16,1

Даний захід організований Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Суми, що заснований на базі ГО “Рада молодих вчених” за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку у рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business, спрямованої на розвиток малого та середнього бізнесу України.

16

Оглядове відео з форуму

https://www.fb.com/business.support.centre.sumy/
http://www.bisc.org.ua

(050) 407 33 54, [email protected]

#eu4business
#bscsumy


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Молоді громадські організації та ініціативні групи можуть розробити проєкти та отримати грант на їхню реалізацію

На Луганщині жінки навчаються розвитку підприємництва в умовах пандемії

На Донеччині ветеранів АТО навчають стратегії пошуку роботи

Дотримання права на реабілітацію жертв катувань в Україні, огляд досвіду недержавних суб'єктів в Україні та Грузії щодо забезпечення права на реалізацію та міжнародні стандарти

“Забудьте про пільги” – керівники інклюзивних пекарні та IT-компанії поділилися своїм досвідом, як робити соціальний бізнес

Влада VS громада: успішний приклад проведення Публічних консультацій в Острозі