У Сіверській ОТГ відбулися громадські слухання для обговорення Стратегії до 2027 року

Після плідної праці впродовж остатніх місяців команда громадської організації «Асоціація «Відродження та розвиток» зібрала громадські слухання для первинної презентації Стратегії розвитку Сіверської ...

Обложка статьи или как первая фотография-заглавная
У Сіверській ОТГ відбулися громадські слухання для обговорення Стратегії до 2027 року

Після плідної праці впродовж остатніх місяців команда громадської організації «Асоціація «Відродження та розвиток» зібрала громадські слухання для первинної презентації Стратегії розвитку Сіверської ОТГ до 2027 року.

10-12 серпня команда проєкту провела три зустрічі з мешканцями с. Дронівка, с. Різниківка і с. Серебрянка. Під час заходу була представлена нова стратегія розвитку Сіверської ОТГ з врахуванням пропозицій щодо екологічних трендів сталого розвитку. Мешканці мали змогу поставити питання і обговорити заходи стратегічного планування.

Було дуже приємно бачити, що вже стільки людей зацікавлені у розвитку громади і активно беруть участь у стратегічному плануванні розвитку власної території. 

20 серпня відбулось заключне громадське слухання під час засідання Сіверської Громадської Платформи впливу на прийняття рішень. Були обговорені пропозиції які надійшли до робочої групи. Заступник міського голови Ірина Коваленко розповіла про заходи, які будуть додані в текст Стратегії. Учасниками Громадської платформи були надані рекомендації для депутатів, які будуть враховані на наступній сесії.240583674_1517692218581422_3257578149412343661_n

Обговорили важливість екологічної відповідальності мешканців для розвитку та захисту довкілля. Нагадали сучасні екологічні тренди, які стосуються кожного і відповіли на питання, які виникли в учасників заходу.

Ці заходи є частиною фінального етапу проєкту «Експертна допомога громаді Сіверської ОТГ в доопрацюванні Стратегії розвитку до 2025 року, щодо охорони довкілля», якій дозволить удосконалити Стратегію, зробити її близькою і зрозумілою населенню. Тільки разом з мешканцями і за допомогою їх активної участі ми зможемо реалізувати заплановані цілі і поліпшити стан екології у Сіверській ОТГ.

Діяльність відбувається в рамках проєкту EU4USociety за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу. Партнерами проекту є Сіверська міська рада, ГО «Для людей» та інші.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Донати у краудфандингу - все що потрібно знати

Creative Spark Poltava успішно розпочинає третій рік роботи

У львівському парку “Залізна вода” продовжують облаштування публічного саду-городу

Аналіз проекту Закону України «Про місто Київ - столицю України»

Перемоги, виклики та рецепти формування ОСН як амбасадорів жителів

Як звітували депутати Дніпровської міськради за 2020 рік?