Відбулася серія заходів у рамках Темпус-проекту EANET

У рамках заходів Темпус-проекту EANET зі створення мережі випускників-підприємців 18–20 жовтня 2015 року голландські партнери нашого Університету брали інтерв’ю у підприємців – членів Асоціації ...

Додано:
MEDIATS

foto 5
Відбулася серія заходів у рамках Темпус-проекту EANET

У рамках заходів Темпус-проекту EANET зі створення мережі випускників-підприємців 18–20 жовтня 2015 року голландські партнери нашого Університету брали інтерв’ю у підприємців – членів Асоціації випускників Університету «КРОК», які не лише розповіли про специфіку ведення бізнесу в Україні, а й навели приклади успішного партнерства наших випускників між собою та з університетом. Спершу побували в гостях у Марти Кушик, топ-менеджера Lash Art University. До роботи в проекті Марта запросила ще 4 випускниць «КРОКу», а до програми навчання долучаються досвідчені бізнес-тренери з числа випускників та викладачів Університету. Під часу семінару дала інтерв’ю Наталія Заверуха – член правління Асоціації випускників, директор «ПРОНЕТ Бізнес Технології», а також СЕО та засновник стартапу Plushkin.org. Наступне інтерв’ю було з Марією Шемеляк, яка разом зі своїм партнером Ольгою робить чудову натуральну косметику. Ще одна зустріч – з генеральним директором AGT plus, членом АВУ «КРОК» Максимом Рогожиним. Завдяки інтерв’ю вдалося узагальнити інформацію про переваги і можливості, які створює для випускників «КРОКу» Асоціація.

20 жовтня українські та голландські партнери провели коротку зустріч – обговорення ключових питань проекту. Майкл Тугунтке, тренер та старший викладач Вищої школи Амстердама, та Мартін Харінг, директор Центру підприємництва Амстердама, провели майстер-клас для студентів Україно-австрійської програми і програми «Фінанси-ексклюзив», котрі вчаться англійською мовою. Останнім акордом програми перебування наших голландських партнерів в Університеті «КРОК» став майстер-клас для Клубу успішних викладачів TeachWell про навчання підприємництву у Вищій школі Амстердама. Увечері відбувся захід з нетворкінгу з підприємцями – випускниками «КРОКу» у форматі Business and Beer – спілкувалися про бізнес, вболівали за «Динамо» та ще й налагоджували міжнародні зв’язки. Варто відзначити, що один з голландських партнерів, Мартін, зробив неймовірне – пробіг 22 км під дощем від Університету «КРОК» до Дніпра, а після цього був активним спікером на заходах.

За результатами заходів з розповсюдження результатів проекту буде випущена публікація для інших університетів України, що, як ми сподіваємося, дозволить їм якісно просунутися у питаннях створення та розвитку асоціацій випускників.

foto 5


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

GDPR для громадських організацій України

Свобода слова проти інформаційної безпеки? Тези заходу «UkraineWorld» на Київському безпековому форумі

Безпека на виборах, система відеоспостереження та місцеві «шерифи» в Татарбунарах

Прозорість, муніципальна підтримка приватної і громадської ініціативи стало пріоритетом у Березанській ОТГ

Перший у Європі арт-потяг, що об'єднує міста, людей і мистецтво

Про здобутки та подальшу співпрацю: в Тернополі відбулась нарада регіональних коаліцій