Відбулася Щорічна конференція Української національної платформи

11-12 листопада 2016 р. у м. Києві («Президент Готель», вул. Госпітальна, 12) відбулася Щорічна конференція Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства ...

Додано:
Olga Mashtaler

rsz_070
Відбулася Щорічна конференція Української національної платформи

11-12 листопада 2016 р. у м. Києві («Президент Готель», вул. Госпітальна, 12) відбулася Щорічна конференція Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (УНП ФГС СхП). Конференція пройшла за підтримки проекту «Громадська синергія», що фінансується Європейським Союзом та виконується Міжнародним Фондом «Відродження». У заході взяли участь представники 70-ти громадських організацій – членів Платформи – з усієї України, а також запрошені гості.

rsz_img_1912

Програма першої дискусійної сесії конференції включала обговорення викликів і можливостей євроінтеграційних процесів в Україні та регіоні СхП, а також ролі УНП в цих процесах. У рамках звітної сесії Національний Координатор та Керівники Робочих груп УНП представив підсумки діяльності Платформи за попередній рік та свої міркування щодо її подальшого розвитку. Найбільше часу на конференції було відведено стратегічному та операційному плануванню діяльності Платформи. В рамках стратегічних сесій, що сумарно тривали цілий день, учасники конференції працювали спільно і в групах над формуванням бачення майбутнього УНП, визначенням її цінностей та пріоритетів роботи.

rsz_img_1940

rsz_img_2024

Наприкінці заходу відбулися вибори нового складу Керівного Комітету УНП – Національного Координатора та координаторів Робочих груп Платформи. За підсумками голосування, новим Національним Координатором УНП було обрано Геннадія Максака («Рада зовнішньої політики «Українська призма»). Керівником Робочої групи 1 «Демократія, права людини, належне управління і стабільність» став Андрій Кулаков («Інтерньюз Україна»), натомість робочу групу 2 «Економічна інтеграція та зближення з політиками ЄС» очолив Максим Корявець («Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень»). Керівником РГ 3 була обрана Олександра Гуменюк («Гарні справи»). Робочу групу 4 «Контакти між людьми» очолила Марія Симонова (Антикорупційна кампанія «Чисті Виші»), а Робочу групу 5 «Соціально-трудова політики та соціальний діалог» – Вячеслав Рой (Центр соціальної безпеки та регіональних ініціатив).

IMG_2177 edited

З детальним звітом про конференцію та іншими матеріалами конференції можна ознайомитися за цим посиланням.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Поліцейські, освітяни і ОГС обговорили результати спільної трирічної роботи за підтримки ЄС над створенням безпечного цифрового середовища для дітей

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями