Відбулась презентація проєкту “Інтерактивна інвестиційна карта Кременецької громади”

4 квітня,  відбулась презентація проєкту Інтерактивна інвестиційна карта Кременецької громади. На презентації були присутні старости округів Кременецької міської громади, голови громад Кременецького ...

Додано:
investKre

1680622556220 (1)
Відбулась презентація проєкту “Інтерактивна інвестиційна карта Кременецької громади”

4 квітня,  відбулась презентація проєкту Інтерактивна інвестиційна карта Кременецької громади. На презентації були присутні старости округів Кременецької міської громади, голови громад Кременецького району, та сусіди – голова Смизької громади, що на Рівненщині. Також зацікавились заходом і приїхали із виконавчого комітету Тернопільської обласної ради, а саме начальник відділу міжнародного спіробітництва промоції області Руслан Кулик із своїм заступником.

Зустріч було розпочато із вітального слова усім присутнім радником з питань регіональної конкурентноспроможності програми USAID “Конкурентноспроможна економіка України” Арсенієм Положієм. Преставник донора проєкту згадав як розпочинався наш проєкт та запевнив присутніх в повній підтримці Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», ініціатив, які покращують інвестиційний клімат та сприяють розвитку економіки регіонів України.

Міський голова Кременця Андрій Смаглюк висловив слова підтримки ініціативі, яку, відчули ще від початку імплементації ідеї – в процесі збору інформації для інтерактивної карти. Також, мер подякував усім причетним до спільного проєкту. Не залишилась остронь і районна влада, яку на зустрічі преставляв голова районної військової адміністрації Віталій Кудлак. У своєму вітальному слові він зробив наголос, що усі шляхи розвитку суспільства за цифровізацією і висловив сподівання, що наше починання знайде своє продовження і вдасться зробити інвестиційне карту усього Кременецького району. А далі слово мав директор ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” Володимир Подобівський. Володимир розповів і продемонстрував присутнім весь функціонал кінцевого продукту під назвою Інтерактвина інвестиційна карта Кременецької громади.

Завершив нашу презентацію керівник інвестиційного офісу Тернопільської області – Володимир Василевський. У промові Тернопільського гостя відчувалась радість за такий крок нашої громади в сторону залучення інвестора, а також за те що створена інвесткарта свідчить про відкритість та прозорість влади міста.

Більше у відео зустрічі: 

або тут.

Нагадуємо, вже зараз зробивши кілька кліків можна можливість отримати детальну інформацію про кожен потенційний об’єкт інвестування, прийняти рішення керуючись інформацією про об’єкт (місцерозташування та вигідність його по відношенню до інших об’єктів, його площу, детальний опис об’єкта, інформацію про форму власності або користування, цільове та функціональне призначення, підведення інженерних мереж).

Переглянути інтерактивну інвестиційну карту: https://gis-investkre.hub.arcgis.com/

Інтерактивна карта створена ГО Кременецький центр підтримки бізнесу та розвитку громад за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та Фонд Східна Європа.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО

Цивільні полонені та їхні родини майже не знають про свої права – правозахисники

Топ-6 запитань про конкурс підтримки для громад щодо документування воєнних злочинів та застосування міжнародного гуманітарного права

Освітня громадська організація Junior Achievement Ukraine отримує статус повноправного члена всесвітньої мережі JA Worldwide

Створення офісу МКС в Україні – новий рівень співпраці України та МКС

Уроки волонтерства у школах підтримують досвідчені активісти та знаменитості