Від цілі до ефективності місцевих бюджетів або що може програмно цільовий метод

Відеоролик з такою назвою створили експерти ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» та дніпровська студія «Діалектика» для активних і розумних громадян, що бажають вплинути на корисність бюджетних ...

Додано:
frgn

бюджет
Від цілі до ефективності місцевих бюджетів або що може програмно цільовий метод

Відеоролик з такою назвою створили експерти ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» та дніпровська студія «Діалектика» для активних і розумних громадян, що бажають вплинути на корисність бюджетних результатів у своїх місцевих громадах.

 

Громадські аудитори з Києва, Миколаєва, Херсону, Северодонецька: учасники громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети» разом з членами «мультяшної родини» Петром та Марічкою пропонують скористатись можливостями ПЦМ та механізмами демократії участі для лікування  ефективності і прозорості місцевого бюджетного процесу.

Згадані “хвороби” виявлено громадською експертизою у 16-ти об’єднаних громадах та обласних центрах Миколаївщини, Херсонщини, Дніпровщини та Луганщини.

Для їх лікування у згаданих містах ми запустили таки законні механізми демократії участі як громадські ради, робочі групи, громадські слухання.

Так активні та розумні громадяни захистять своє право на корисні муніципальні сервісі за розумну ціну. Ми допоможемо посадовцям і депутатам перейти від утримання місцевого господарства до належного врядування. Стаття щодо обговорень ії результатів.

Також запрошуємо миколаївців на перші загальноміські громадські слухання з питань ефективності та прозорості бюджетного процесу у м. Миколаєві 2017-2019 роках, що відбудуться о 11-00 26 січня 2019 р. у сесійному залі міськради (4-й поверх вул. адміральська 20, м. Миколаїв). Анонс тут.

Прес-служба ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»

_____________________________________________________________

Відео та громадська експертиза підготовлені в рамках проекту ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» (ФРММ) на тему: «Від цілісності до ефективності місцевих бюджетів 4 областей України» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Мета проекту: Запровадити міжнародні стандарти прозорого та підзвітного процесу бюджетування у принаймні 16-х пілотних місцевих громадах (містах регіонального значення та  об’єднаних територіальних громадах) в 4-х областях півдня та сходу України.

Партнери проекту: ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики»; ГО «Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень» (м Херсон); ГО «Кризовий медіа — центр «Сіверський Донець» (Сєверодонецьк).


 

Останні публікації цього розділу:

У Богуславі акцією «Мова об’єднує» відзначили вступ у дію Закону про державну мову

Молоді підприємці презентували 21 бізнес-проект у програмі «Skills Lab: власна справа»

Український культурний фонд запустив відеокурс з культурного менеджменту

В Україні запрацювала Національна комісія з реабілітації

Працівників культури в Миколаєві навчали ефективним публічним комунікаціям

Міжнародна організація Пакт запрошує до співпраці жіночі правозахисні організації