Від соло-волонтерства до формування волонтерської молодіжної спільноти

З такою темою Катерина Крива, волонтерка Молодіжної кухні спільноти “Годуємо патріотів” розповідала про волонтерство, продовольчу безпеку та молодіжний активізм на "Kropyvnytskyi smart city day. ...

Фото 7 - Агенція сталого розвитку ХМАРОЧОС (SKYSCRAPER MEDIA)
Від соло-волонтерства до формування волонтерської молодіжної спільноти

З такою темою Катерина Крива, волонтерка Молодіжної кухні спільноти “Годуємо патріотів” розповідала про волонтерство, продовольчу безпеку та молодіжний активізм на “Kropyvnytskyi smart city day. Громадська безпека”, що відбувався 23 грудня у Креативному просторі KOWO.

“З першого фасування 11-го червня я відчула, що я на правильному шляху, я відчула емоції згуртованості. У своїй громаді ми, разом з моєю колишньою вчителькою Оленою Негодою, організували збір овочів для спільноти і продовжуємо її підтримувати”, – розповіла Катерина.

Нині Катерина разом з Вадимом допомагають розвивати молодіжне волонтерське крило спільноти у рамках проекту “Молодіжна кухня “Годуємо патріотів”, що його втілює Агенція сталого розвитку “Хмарочос” як частину проекту “Волонтер Плюс”.

На тематичному фасуванні минулої суботи Катерина та Вадим вже самі стали наставниками для тієї молоді, яка прийшла фасувати вперше. За результатами фасування було вкомплектовано чотири продовольчі бокси для цивільних людей із Херсонщини та Запорізьких громад, які перебувають в складних умовах життя через обстріли російської армії.

Чергове фасування, на яке може долучитися молодь відбудеться у суботу, 31-го грудня. Долучитися до Молодіжної кухні “Годуємо патріотів” можна заповнивши форму за посиланням, пропонує очільниця Агенції сталого розвитку “Хмарочос” Ірина Ткаченко.

 

Проєкт втілюється у рамках програми «Розвиток і підтримка молоді Кіровоградської області через молодіжні ініціативи та UPSHIFT», яку реалізує ГО «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

«Свідки. На північ від Києва» - фільм про жителів/-ок Київської області, які пережили російську окупацію, доступний на YouTube

Безплатний онлайн-курс про безпечну поведінку на деокупованій території

«Хлопці не плачуть» і «Ти ж дівчинка!» Новий серіал про небезпеки гендерних стереотипів на Дія.Освіта

Оголошено результати конкурсу суб-грантів в межах проєкту EU4CSOs Emergency Actions

У Комітеті здоров’я нації відбувся круглий стіл «Стань на варті свого серця»

Звільнення з ОМС в умовах воєнного стану - експертне роз'яснення