Від ідеї до власної справи. Стартує безкоштовний онлайн курс для майбутніх підприємців

Освітньо-культурна та волонтерська мережа Гончаренко центр запускає безкоштовний онлайн-курс для майбутніх підприємців. У межах програми студентів навчать, як перетворити ідею на бізнес-план, а ...

Додано:
goncharenkocentre

Курси для майбутніх підприємців 2
Від ідеї до власної справи. Стартує безкоштовний онлайн курс для майбутніх підприємців

Освітньо-культурна та волонтерська мережа Гончаренко центр запускає безкоштовний онлайн-курс для майбутніх підприємців. У межах програми студентів навчать, як перетворити ідею на бізнес-план, а згодом — і на повноцінну власну справу.

За словами директорки Гончаренко центру Онлайн Вікторії Захарової, курси для майбутніх підприємців триватимуть протягом трьох місяців та розраховані на українців та українок, які мріють про запуск власної справи, але не знають, з чого почати. 

Менторка курсу — українська підприємиця, експертка з маркетингу та просування особистого бренду Галина Третяк, яка успішно запустила кілька власних бізнесів. Зокрема, маркетингову агенцію, фітнес-студію, СТО та інтернет-магазин.

«Я впевнена, що подібні курси має проводити людина, яка не лише володіє теорією, а й має досвід застосування цих знань на практиці. Тому ми запросили менторку, яка зможе на реальних кейсах пояснити, як побудувати успішний бізнес від ідеї до запуску та першого прибутку. Без ілюзій, “успішного успіху” та перебільшень», — зазначає директорка Гончаренко центру Онлайн Вікторія Захарова.

Зустрічі з учасниками курсу проходитимуть щосуботи о 16:00 на платформі Google Meet. Кожна лекція буде присвячена окремій темі та відбуватиметься в форматі діалогу з учасниками навчання.

«Ми розпочнемо зі вступної лекції про мислення підприємця та упередження, які часто заважають потенційним підприємцям наважитись на запуск бізнесу. Це і страх перед фінансовими витратами і втратами, і нерозуміння, як правильно побудувати бізнес-план, і відсутність чіткої стратегії просування вже готового продукту. І наше завдання — зробити так, аби студенти позбулися цих страхів та нарешті зробити крок вперед», — додає Вікторія Захарова.

Аби долучитися до онлайн-курсу для молодих підприємців, необхідно заповнити коротку гугл-форму за цим посиланням. Участь у навчанні повністю безкоштовна та відкрита для всіх охочих. 

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Майбутнє інституту старост: депутати обговорили з громадами законодавчі виклики

У Чернівцях обговорили законопроєкт про міжнародне співробітництво

"Тримаймо стрій": що варто врахувати щодо конкурсу на підтримку ветеранських ініціатив

ВПО — це не проблема, а новий ресурс для розвитку громад

На Тернопільщині всі громади-партнерки Програми USAID DOBRE створюють простори економічного зростання

Центр АХАЛАР починає новий проект “Підвищення стресостійкості - необхідна умова ефективності помічників”