«Від ідей – до дій»: у Богуславі обрали 6 найкращих проектів курсу, які тепер реалізовуватимуться у громаді

«Ніщо не зупинить ідею, час якої настав!»Степан Бандера Саме під таким гаслом впродовж двох крайніх місяців активно та наполегливо працювали учасники проекту «Від ідей - до дій». Вони відвідували ...

Учасники
«Від ідей – до дій»: у Богуславі обрали 6 найкращих проектів курсу, які тепер реалізовуватимуться у громаді

«Ніщо не зупинить ідею, час якої настав!»

Степан Бандера

 

Саме під таким гаслом впродовж двох крайніх місяців активно та наполегливо працювали учасники проекту «Від ідей – до дій». Вони відвідували лекції та тренінги, слухали лекторів та нотували найголовніше, вчили нові терміни та їх значення, працювали в командах із абсолютно різними людьми – вони пропрацьовували свої ідеї/концепції/ініціативи та думали над тим, як же можна їх реалізувати. І вже наприкінці вересня теоретична частина навчального курсу «Від ідей – до дій» підійшла до завершення. І як показують підсумки, проміжні результати дуже добрі – констатує керівник проекту Олексій Рєпік:

«Я вважаю, що пройшло все добре, так, як ми і планували. Принаймні, всіх закладених показників ми досягнули, все, що планували – все ми зробили. В деяких пунктах ми навіть маємо перевиконання. Мене, наприклад, дуже тішить той факт, що маючи оцінку на початку навчань і в кінці (наші учасники складали такий опитувальник) – то в кінці навчань ми маємо суттєво зрісший відсоток правильних відповідей. Значить, наші навчання в теорії працювали вірно!»

Потому ж, всі бажаючі учасники подавали концепції своїх проектів на розгляд незалежного журі і… зрештою (із 14 поданих заяв) до фіналу пройшли 7 кращих ініціатив. Та оскільки профінансувати ВСІ ми просто не мали можливості (бо за умовами ми маємо обмежену кількість коштів) – довелося обирати кращі з кращих. Відтак, учасники проекту, зібравшись всі разом, віддавали голоси за своїх «фаворитів». В підсумку, за результатами такого голосування обрали 6х лідерів!

 

Отож, про наших переможців, їхні проекти та команди:

Найбільшу кількість голосів підтримки від наших учасників отримав проект «Smart Step»: створення освітнього середовища, в якому інакшість кожної дитини сприйматиметься як цінність й буде використовуватися для збагачення всього суспільства, а також компенсування прогалин в класичних знаннях, новими знаннями, вміннями та навичками.

Smart Step

Команда проекту:

  • Вікторія Дивнич (Богуслав)
  • Наталія Драціон (ВПО)
  • Євген Колесник (Богуслав)
  • Альона Похил (Богуслав)
  • Сергій Похил (Богуслав)
  • Халін Максим (ВПО)
  • Вікторія Шевченко (ВПО)

 

Лише на 1 голос менше у «Коляди»: відтворення традиції святкування “Коляди” – циклу новорічно-різдвяних заходів, з огляду на те, що “Коляда” – це важливий ритуал, який об‘єднує всіх учасників громади. Бо на кілька днів ми відчуваємо себе справжніми українцями з глибоким корінням та давньою історією і можемо відчути, що нас багато і ми сильні.

Коляда

Команда проекту:

  • Юлія Гейко (ВПО)
  • Наталія Котівська (Богуслав)
  • Віталій Ніщименко (ВПО)
  • Ольга Ніщименко (ВПО)
  • Андрій Проценко (ВПО)
  • Наталія Тарасюк (ВПО)
  • Юрій Чернов (Богуслав)

 

Підтримали учасники «Від ідей – до дій» і проект «LA Clean»: послуги клінінгу, чистка м’яких меблів та «майстер на годину». Відтак, вже зовсім скоро його авторка Аліна Ларіна (ВПО) розпочне реалізовувати свою ідею на теренах Богуславщини.

Аліна Ларіна

 

Також працювати над реалізацією свого проекту на Богуславщині буде і Вікторія Олійник (ВПО). Її концепція – «Богуславський туристично-інформаційний центр»: розробка Комплексної стратегії роботи Богуславського туристично-інформаційного центру, а також розробка якісного лого та брендбуку (важливо для майбутньої сувенірної концепції Центру, яка є одним з суттєвих компонентів проекту. Лого дозволить створити унікальну серію сувенірів, які будуть популяризувати подорожі до Богуславу та роботу Центру).

Вікторія Олійник

 

Працювати, працювати і ще раз працювати тепер доведеться і Валентині Ткач (Богуслав) та Олені Пузатко (Богуслав), адже за результатами голосування наших учасників їхній проект «Відродження традицій» теж набрав необхідну кількість голосів: облаштування комфортної майстерні для проведення майстер-класів з різних ремесел, реставрація наявних ткацьких верстатів, закупівля необхідного обладнання та матеріалів для роботи.

Відродження традицій

 

І останній, додатковий проект, який також отримає фінансування для старту своєї ідеї в громаді – це «Merry Memory»: організація власної справи родиною зі статусом ВПО (реалізація авторських виробів із фетру власної розробки). Його авторка – Оксана Рахманіна (ВПО).

Оксана Рахманіна

 

Учасники 1

 

Загалом же, позитивні емоції та враження від навчальної частини курсу «Від ідей – до дій» отримали всі:

Тетяна Тарасенко (Богуслав)

«Мені так всі команди подобаються, я просто «тіряюся»… Я й за того хочу проголосувати, і за того. Все мені подобається, всіх хочу підтримати!»

 Оксана Рахманіна (ВПО)

«Я – людина, яка завжди навчається, відвідує всі заходи, які тільки можливо, по освіті (тобто, такий постійний уяень я). Я до такого формату навчання не дуже й звикла, бо із тих десятків, які я відвідала – звичайно ждеш правил, складних визначень, що щось потрібно буде записувати – а тут дуже незвично, бо цей захід дуже відрізняється від тих. Тут не було складної теорії. Я почала розуміти, що теорія вона у всіх своя, різна. І якщо людина хоче – то вона вивчить ту теорію, яка їй потрібна, а цей захід унікальний тим, що він дає емоційний поштовх!»

Наталія Котівська (Богуслав)

«Насправді проекти – всі круті! Якщо всі їх втілити на території нашої громади – це буде бомба! Всі вони так продумані, всі націлені саме на аудиторію Богуслава. Наприклад, клінінгова компанія – вона дійсно треба. Ми колись замовляли із Білої Церкви – і це дуже незручно! Тому, якщо все втілиться в життя – буде класно!»

Віталій Ніщименко (ВПО)

«Хороші, класні спікери завжди були запрошені – люди, з поважних ГРО з різних міст країни: і Київ, і Рівне, і Біла Церква, і Івано-Франківськ. Враження тільки позитивні! Я дуже радий що цей проект відбувається саме в Богуславі.»

Лариса Левченко (Богуславська ТГ)

«Мені дууже сподобалося навчання. Воно правда було цікаве, інтересне, мотивуюче. Дуже багато нового, чого я дійсно не знала. Організація супер, на вищому рівні: і стосовно матеріалів, які надсилали, і листів, і зворотній зв’язок, і стосовно локації проведення, стосовно трансферу – все класно.»

Анна Бахіна (Богуслав)

«Найбільше мені сподобалася атмосфера цього всього: як все організували і те, що всі рівні. Зявилися нові знайомства і нові знання, які можливо в подальшому я використаю для відкриття своєї справи.»

 

Учасники

 

Нині ж лишається тільки побажати успіху, удачі, терпіння та натхнення нашим учасникам-переможцям, які розпочали наступний – практичний етап нашого проекту: до січня 2023 року переможці будуть реалізовувати свої ініціативи. А допомагатимуть їм у цьому не лише організатори курсу, а й спеціально запрошені ментори.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?

Skills4Recovery та JA Ukraine провели ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 у Чернівцях

У Сумах хаб ІМІ надає медійникам техніку та захисне спорядження