Від чат-боту до курсів перекваліфікації: 3 ініціативи від ГО для жінок постраждалих від війни

Восени Центр Економічного Відновлення у консорціумі з Ла Страда-Україна/La Strada-Ukraine, ВГО Поруч та Інститутом конструктивної журналістики та нових медіа Constructive.Institute, за підтримки ...

Processed with VSCO with c8 preset
Від чат-боту до курсів перекваліфікації: 3 ініціативи від ГО для жінок постраждалих від війни

Восени Центр Економічного Відновлення у консорціумі з Ла Страда-Україна/La Strada-Ukraine, ВГО Поруч та Інститутом конструктивної журналістики та нових медіа Constructive.Institute, за підтримки Посольствa Великої Британії в Україні запустили програму спрямовану на підвищення організаційного потенціалу українських некомерційних організацій, які надають підтримку жінкам в умовах війни, займаються розширенням прав і можливостей для жінок та долають проблеми гендерної дискримінації та домашнього насильства.

Програма складалась із трьох компонентів: освітній модуль, спрямований на підвищення організаційного потенціалу; індивідуальний супровід менторів та експертів та грантова підтримка в розмірі £5000.

Серед фіналістів програми — ГО Асоціація жінок України “ДІЯ – Рівне та їх проєкт “Школа жіночої взаємоДІЇ”. Це офлайн курс з перекваліфікації для жінок Рівненської громади, які вимушено переїхали або втратили роботу внаслідок війни. Школа взаємодії складається з двох частин: освітнього курсу з підготовки 15 тренерок з фінансової грамотності для школярів та запуск пілотного проєкту під менторством експерток, аби впровадити отримані знання на практиці.

Учасниці та організатори "Школи жіночої взаємоДІЇ"

Учасниці та організатори “Школи жіночої взаємоДІЇ”

Проєктом-фіналістом також став «Мами, діти, емоції. Керуй емоціями, щоб вони не керували тобою», який реалізовує ГО Клуб підтримки вагітності та материнства “Лада”. Команда створила психологічного помічника — чат-бота, який надає швидку психологічну підтримку молодим мамам. За допомогою анонімного тесту допомагає визначити емоцію, яку варто пропрацювати, розповідає про такі емоції як злість, тривога, страх, сум, сором і провина та надає психологічні практики, які допомагають екологічно їх прожити. За місяць роботи чат-ботом скористалися майже 3,500 жінок.

Команда ГО "Клуб підтримки вагітності та материнства "Лада" працює над розробкою чат-бота

Команда ГО “Клуб підтримки вагітності та материнства “Лада” працює над розробкою чат-бота

Ще одна організація-фіналіст — Інститут Суспільних Ініціатив та проєкт Womentor: від ідеї до реалізаціїменторська спільнота для активних жінок Львівської громади, які мають соціальну або бізнес-ідею. До спільноти увійшли 30 учасниць та 16 менторок, а навчальна програма складається з 8 офлайн модулів, 3 менторських зустрічей та індивідуального супроводу під час реалізації бізнес-ідеї.

“Ми творимо жіночу спільноту. Ми даємо жінкам безпечне середовище, де вони можуть спілкуватися, обмінюватись досвідом і допомагати одна одній реалізовувати проекти”. — наголошують організатори.

Учасниці проєкту "Womentor" під час освітньої зустрічі

Учасниці проєкту “Womentor” під час освітньої зустрічі

Пишаємось, що попри всі складнощі, громадські організації продовжують реалізовувати проєкти та надавати підтримку українським жінкам у період війни.

Бажаєте також взяти участь у навчанні та отримати грант на реалізацію проєкту для жінок? Слідкуйте за анонсами на платформі https://w2u.world/


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Штучний інтелект та хмарні технології — глобальні тренди в сфері кібербезпеки

До 24-их роковин зникнення Георгія Ґонґадзе у Києві відкрили пам’ятну Алею та провели меморіальну акцію

Добровольчий будівельний батальйон за підтримки МПР та Global Giving створює безпечні простори у постраждалих селах Миколаївщини

«Українська молодь сьогодні – 2024»: представники влади та громадських організацій обговорили результати дослідження

Як у двох громадах Волині та Рівненщини налагоджували співпрацю місцевої влади і молоді

«Центр пробації»: сьогодні понад 4,5 тис. клієнтів пробації на захисті України