Ветерани та ветеранки прагнуть зробити особистий внесок у розвиток держави і в цивільному житті

Зробити особистий внесок у розвиток держави та продовжувати самореалізовуватися у цивільному житті. Такою є мотивація навчання ветерана Олега Баглая на сертифікатній програмі «Урядування в умовах ...

nSs5G74IR
Ветерани та ветеранки прагнуть зробити особистий внесок у розвиток держави і в цивільному житті

Зробити особистий внесок у розвиток держави та продовжувати самореалізовуватися у цивільному житті. Такою є мотивація навчання ветерана Олега Баглая на сертифікатній програмі «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення». Олег Баглай – сержант, позивний “Депутат”. Служив у 2015-2016 роках на тодішньому Артемівському напрямку у складі 81 аеромобільної бригади, а з 2022-го – на Донецькому на Луганському напрямках. Має нагороди та відзнаки за військову службу. Найбільше пишається почесним нагрудним знаком “Сталевий хрест” від Головнокомандувача ЗСУ генерала Валерія Залужного.

Рік тому демобілізувався, має поранення. І цьогоріч подався на програму з навчання врядуванню для ветеранів і ветеранок, яку впроваджує ГО “Школа врядування” та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича. Як ветеран хоче зробити особистий внесок у розвиток держави та продовжувати самореалізовуватися після завершення військової служби. 

“Враження від програми позитивні. Дізнався багато нового. Особливо цікавими є лекції на вузькі теми. Наприклад, про публічні діалоги. Зрештою, щоб працювати на посадах державної служби чи в органах місцевого самоврядування, потрібно мати чітке розуміння процесів, як взаємодіяти з громадськістю, з органами місцевого самоврядування. Маючи юридичну освіту, розумію, як важливо постійно навчатись, адже все швидко змінюються, як-от закони. Тому участь у програмі – це можливість глибше зрозуміти процеси врядування”, – розповідає ветеран.

Олег Баглай

Олег Баглай

Олег вважає: вміння вміння об’єднуватися та працювати в команді   важливі якості для держслужбовця. Ветерани як раз і мають ці якості.

“Важливо мати плече, на яке можеш розраховувати. Цей досвід дає віру та опору навіть у повсякденному житті. Тому держслужбовці мають стати спільнотою однодумців, яким довірятимуть, та бути готовими допомогти”, – додає Олег Баглай.

Команда проєкту щиро вдячна пану Олегу за його службу та захист держави. Бажаємо успіхів у навчанні. Віримо, що ветеранський досвід суттєво посилить врядування у нашій країні.

Проєкт “РОЗШИРЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ ГОРИЗОНТІВ: професійний розвиток ветеранів та ветеранок для кар’єри на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування” реалізується ГО “Школа врядування” на базі Києво-Могилянської школи врядування імені Андрія Мелешевича Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Це стало можливим завдяки Програма реінтеграції ветеранів IREX, яку реалізує IREX in Ukraine, за підтримки Державного департаменту США.

Анна Кучерак-Зоря


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Для жінок, які постраждали від домашнього насильства, в м. Кривий Ріг організовується навчання за новими спеціальностями

Розпочався проєкт "SOS-Турбота", спрямований на підтримку людей, яким важко подбати про себе самостійно

Удар по економічній спроможності Харківщини ставить критичні вимоги до місцевого бюджетного процесу

Антикорупційний порядок денний у громадах: чому важливо залучати громадськість?

Інклюзивна освіта в коворкінгах Пирятинської громади

В Україні створили інтерактивну мапу безкоштовних освітніх просторів та культурних хабів