Підтримка ветеранів в розвитку підприємництва на території 9 громад Хмільницького району

В Хмільницькому районі розпочалася реалізація проєкту «Підтримка ветеранів в розвитку підприємництва: від перших кроків до стабільного доходу». Його виконуватиме громадська організація «Спілка ...

2023-03-10_103859
Підтримка ветеранів в розвитку підприємництва на території 9 громад Хмільницького району

В Хмільницькому районі розпочалася реалізація проєкту «Підтримка ветеранів в розвитку підприємництва: від перших кроків до стабільного доходу». Його виконуватиме громадська організація «Спілка учасників АТО м. Хмільника та Хмільницького району» в партнерстві з громадською організацією «ПРАВО».

Проєкт реалізовуватиметься на території 9 громад Хмільницького району Вінницької області. Основна мета проєкту: надати ветеранам та членам їх сімей, які здійснюють підприємницьку діяльність або мають намір розпочати власну справу інформаційну, менторську, консультативну, правову підтримку, а також експертний супровід в підприємницькій діяльності.

Під час реалізації проєкту буде проведено 9 інформаційних зустрічей з представниками ветеранського середовища, під час яких буде поінформовано про можливості, які ветерани можуть отримати, завдяки участі в цьому проєкті, 9 зустрічей з представниками місцевої влади з метою налагодження партнерських стосунків між організацією та місцевою владою. Такі зустрічі відбудуться в кожній з 9 громад, які входять до складу Хмільницького району Вінницької області (2 зустрічі в кожній громаді).

Також буде сформовано групу в кількості 30 осіб (ветеранів або членів їх сімей) та проведено навчання для цієї групи щодо поглибленого вивчення основних засад ведення підприємницької діяльності (реєстрація ФОП, регуляторна політика, антикорупційна експертиза НПА, що регламентують діяльність бізнесу, основні вимоги закону «Про адміністративну процедуру», підтримка власної справи національними та міжнародними організаціями, оренда та придбання державного чи комунального майна, участь в торгах через електронну систему Prozorro тощо).

Варто зазначити, що протягом всього терміну реалізації проєкту, всі ветерани, а також члени їх сімей, які проживають на території громад Хмільницького району, зможуть отримувати безоплатно правову, менторську, консультаційну допомогу та експертний супровід щодо започаткування та ведення власної справи.

Проєкт «Підтримка ветеранів в розвитку підприємництва: від перших кроків до стабільного доходу» реалізовуватиметься громадською організацією «Спілка учасників АТО м. Хмільницького району» в партнерстві з громадською організацією «ПРАВО» за фінансової підтримки Українського ветеранського фонду.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Свіже тижневе в Просторовій Біржі Праці: вакансії в Києві, регіонах та віддалено

Експерти ГО "Інститут громадянського суспільства" провели менторські сесії щодо створення індустріальних парків та залучення інвестицій

Оголошено результати відбору молодіжних центрів у межах проєкту #МолодьТуТ

Освітяни Саратської громади на Одещині завершили комплексне навчання з домедичної підготовки

У Недобоївській громаді Чернівецької області відкрили громадську кухню за підтримки Програми USAID DOBRE

Курс з Петриківського розпису - навчання, розвиток, самовдосконалення