Підтримка ветеранів в розвитку підприємництва на території 9 громад Хмільницького району

В Хмільницькому районі розпочалася реалізація проєкту «Підтримка ветеранів в розвитку підприємництва: від перших кроків до стабільного доходу». Його виконуватиме громадська організація «Спілка ...

2023-03-10_103859
Підтримка ветеранів в розвитку підприємництва на території 9 громад Хмільницького району

В Хмільницькому районі розпочалася реалізація проєкту «Підтримка ветеранів в розвитку підприємництва: від перших кроків до стабільного доходу». Його виконуватиме громадська організація «Спілка учасників АТО м. Хмільника та Хмільницького району» в партнерстві з громадською організацією «ПРАВО».

Проєкт реалізовуватиметься на території 9 громад Хмільницького району Вінницької області. Основна мета проєкту: надати ветеранам та членам їх сімей, які здійснюють підприємницьку діяльність або мають намір розпочати власну справу інформаційну, менторську, консультативну, правову підтримку, а також експертний супровід в підприємницькій діяльності.

Під час реалізації проєкту буде проведено 9 інформаційних зустрічей з представниками ветеранського середовища, під час яких буде поінформовано про можливості, які ветерани можуть отримати, завдяки участі в цьому проєкті, 9 зустрічей з представниками місцевої влади з метою налагодження партнерських стосунків між організацією та місцевою владою. Такі зустрічі відбудуться в кожній з 9 громад, які входять до складу Хмільницького району Вінницької області (2 зустрічі в кожній громаді).

Також буде сформовано групу в кількості 30 осіб (ветеранів або членів їх сімей) та проведено навчання для цієї групи щодо поглибленого вивчення основних засад ведення підприємницької діяльності (реєстрація ФОП, регуляторна політика, антикорупційна експертиза НПА, що регламентують діяльність бізнесу, основні вимоги закону «Про адміністративну процедуру», підтримка власної справи національними та міжнародними організаціями, оренда та придбання державного чи комунального майна, участь в торгах через електронну систему Prozorro тощо).

Варто зазначити, що протягом всього терміну реалізації проєкту, всі ветерани, а також члени їх сімей, які проживають на території громад Хмільницького району, зможуть отримувати безоплатно правову, менторську, консультаційну допомогу та експертний супровід щодо започаткування та ведення власної справи.

Проєкт «Підтримка ветеранів в розвитку підприємництва: від перших кроків до стабільного доходу» реалізовуватиметься громадською організацією «Спілка учасників АТО м. Хмільницького району» в партнерстві з громадською організацією «ПРАВО» за фінансової підтримки Українського ветеранського фонду.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Junior Achievement Ukraine впроваджує міжнародні навчальні програми на Прикарпатті

Канада запускає проєкт підтримки української поліції в умовах війни

В Гримайлівській громаді представили Програму щодо інтеграції переселенців та розвитку громади

Обрано нових молодіжних делегатів України до ООН 2023-2024

Міні-серіал про незламні українські міста: оприлюднено перший епізод

Як Європейський Союз підтримує міста в адаптації до зміни клімату