Ветерани разом зі своїми сім’ями навчалися в Карпатах розвивати свій бізнес

У серпні відбулося бізнес-таборування для ветеранів та членів їх сімей, яке влаштували ГО Nomad Live  та ГО Pro Women UA за підтримки Українського ветеранського фонду.На навчанні зібралися майже 60 ...

20
Ветерани разом зі своїми сім’ями навчалися в Карпатах розвивати свій бізнес

У серпні відбулося бізнес-таборування для ветеранів та членів їх сімей, яке влаштували ГО Nomad Live  та ГО Pro Women UA за підтримки Українського ветеранського фонду.

16

На навчанні зібралися майже 60 учасників та учасниць зі всієї України, які проходили тренінги з психологічного аспекту ведення бізнесу, бізнес-моделювання та стратегії, роботи з донорами й інвесторами, маркетингу та продажів. 

 15 11

«Дякую організаторам за таку неймовірну подію. Я отримала не тільки нові знання, а й впевненість, що я все зможу. Дякую за нові неймовірні знайомства, неймовірної краси пейзажі і за те, що в мені “перезагрузили” не тільки тіло, а й думки.

Друзі, дякую вам за проведений разом час, за неймовірні знайомства, за натхнення, яким зарядили. Ми всі різні, у кожного своя доля і свій шлях, але нас об’єднує спільне бажання працювати і розвивати нашу країну. Хто як не ми, коли, як не зараз. Віримо в перемогу, ЗСУ і власні сили», – поділилася враженнями від навчання учасниця Анна, яка є дружиною ветерана.

Організатори спеціально обрали локацію подалі від рідних домівок учасників, аби ті змогли змінити фокус та відпочити з користю для своєї існуючої чи майбутньої справи.

19 13

12 18

«Проєкт “Впровадження менторської підтримки та консультування ветеранського підприємництва від старту до розвитку” – реальний дієвий інструмент соціальної адаптації ветеранів та ветеранок у “мирному” житті. Проєкт дозволив зняти з його учасників стигму сприйняття “повернення з війни та неможливості себе знайти в цивільному житті”. Для них такий спосіб навчання та перебування в колі однодумців повернув віру у свої можливості для сталої життєдіяльності у форматі сімейної справи – “комботант/ка+один з подружжя/член родини”. За час таборування на базі у гірській місцевості, усі учасники змогли відкрити нові ідеї для розвитку бізнесу і отримати для цього необхідні знання. 

Ми, як організатори, віримо у те, що соціальна адаптація та реінтеграція ветеранів та ветеранок повинна здійснюватися “м’яким” шляхом, коли ментори направляють та дають поради, а команда із “комботант/ка+один з подружжя/член родини” йде шляхом створення та реалізації від ідеї до започаткування власної справи. 

Дякую Українському Ветеранському Фонду за можливість створити такий інструмент і щиро вірю, що це лише початок», – додала Ольга Валянік, керівниця ГО Nomad Live.

14

17

Далі на учасників програми чекає онлайн-навчання з менторськими сесіями від різних спеціалістів. Організатори впевнені, що після проєкту ми зможемо побачити нові успішні бізнес-проєкти, які економічно підсилять нашу країну.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Налагодження процесу реабілітації в умовах воєнного стану

Перспективи впровадження інклюзії обговорили у другий день форуму «Світ без обмежень»

Форум «Світ без обмежень» зібрав спільноту партнерів з 16 областей України

Записати подкаст, провести подію, попрацювати — в Українсько-данському молодіжному домі в Києві

Відбулася презентація другого кварталу грантових заявок UCSIRP

ГО закликають голів місцевих органів влади взяти в роботу еко-чеклист для громад України